Universalus sprendimas

Kaip atrodo keto naujoko kelionė?

universalus sprendimas

Nedrąsi pradžia

      Visą gyvenimą mus lydėjo teiginiai apie „riebalų blogį“, o dabar kažkas pasiekia puikiausius sveikatos rezultatus valgydami tik riebalus! Nori nenori čia kyla vidinis konfliktas. Jo priežastis paprasta – praktika prieštarauja jūsų turimai teorijai. Kadangi praktikos jau nepakeisime ir sėkmės istorijų neanuliuosime, vienintelis racionalus sprendimas – praplėsti savo teorinių žinių bagažą.

Mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis

     Šiam tikslui norime pasitelkti kuo daugiau įvairių šaltinių: klausyti tinklalaidžių, žiūrėti video pranešimus, skaityti blogus ir knygas. TAI YRA BŪTINA. Ir būtent čia dalis pradedančiųjų pirmą kartą suklumpa.
Pirmiausiai turime suprasti kas tie angliavandeniai ir kaip jų nevalgant išgyventi. Tada pažinti riebalų pasaulį, mokėti atskirti gerus ir sveikatinančius nuo tų, kurie gali padaryti meškos paslaugą.

     Kol renkate šias žinias – po truputį galite eksperimentuoti su keto receptais. Galbūt atrasite maisto produktus, kurių iki šiol nenaudojote ir būtent tai jums suteiks papildomos motyvacijos. Na, o jeigu mėgstate įprastus produktus – jums pasisekė ne ką mažiau: trumpesnis pirkinių krepšelis, mažiau dvejonių ką valgyti ir kur kas daugiau dėmesio galite skirti kiekviena maisto produkto kokybei.

Pakeliui į ketozę

     Taigi, nuo pirmos minties apie keto dažniausiai praeina viena – dvi savaitės, kol pagaliau išdrįstame imtis šio reikalo pilnu pajėgumu. Greičiau pradės tie, kas bus išgirdę apie ketozę, o vėliau į šį kelią stos tie, kam per pažintį ir bandymus pavyko susikelti motyvaciją sužinoti ir išmokti daugiau.

     Priklausomai nuo to, kurioje kategorijoje būsite jūs, greičiausiai laikotarpyje tarp 2 ir 4 savaičių priartėsite prie keto gripo slenksčio. Nors skamba baisiai, o simptomai tikrai nežavi, svarbiausia – būti tam pasiruošus. Geriausia, ką galite padaryti – skirti dėmesio ištirti šiai temai. Paklauskite grupės draugų kaip jiems pasireiškė keto gripas, kaip greitai praėjo ir kaip pavyko susitvarkyti. Mūsų, kaip keto mitybos profesionalų, patarimas – jau kelionės pradžioje pasirūpinkite elektrolitų papildais. Šventa keto trejybe vadinami mineralai: kalis, magnis ir natris. Jei kasdien užtikrinsite, kad jų gaunate pakankamai – keto gripo net nepajausite!

Keto gripas

     Žinoma norėtumėte užfiksuoti kokius nors keto gripo simptomus, vien tam, kad žinotumėte kurioje kelionės stadijoje esate. Ko gero auksinis patarimas būtų toks: atkreipkite dėmesį į savo vandens suvartojimą ir pašalinimą. Atėjus ketozei pradėsite dažniau šlapintis, gali džiūti lūpos, dažnai troškinti. Užtikrinkite ne tik elektrolitų, bet ir vandens balansą – gerkite vandenį reguliariai, po stiklinę, kelis kart per dieną.

     O dabar jus galima pasveikinti tapus ketuku! Visai netrukus pastebėsite pirmuosius rezultatus svarstyklėse bei veidrodyje! Jei nepavyktų įveikti keto gripo iš pirmo karto – kreipkitės, padėsime kuo galėdami ir užtikrinsime, kad kelionė būtų sklandi.

Finalinis etapas ir saldūs vaisiai

     Trečias etapas – gilinti žinias ir kaupti motyvaciją. Gali užtrukti savaitę- dvi, kol svorio kritimo tempas sulėtės. Būtent čia turėsite pritaikyti naujas žinias: galbūt pasiskaičiuoti kiek maždaug per dieną turėtumėte suvalgyti, gal įtraukti protarpinį badavimą, o gal padidinti fizinį aktyvumą. Sprendimų labai daug, bet svarbiausia, kad jūs būtumėte tam pasiruošę teoriniame lygmenyje.

     Sėkmingai pasilaikius keto 3-4 savaites turėtumėte ateiti į etapą, kai įvyksta keto-adaptacija. Kūnas pradeda riebalus naudoti kaip efektyvų energijos šaltinį. Čia galite imtis dar daugiau gudrybių – optimizuoti mitybos raciono baltymų ir riebalų santykį, taip leidžiant kūnui deginti savo kūno sukauptus riebalus.

Būtina žinoti!

     Kadangi keto mitybos metu svoris krenta labai greitai (jei viskas teisingai daroma), būtina žinoti, kad laikantis šios mitybos maistinės medžiagos keliauja limfos Sistema. Tam, kad išvengtumėte nemalonių pasekmių dėl per didelio svorio kritimo – BŪTINAI įtraukite kuo daugiau limfą išjudinančių praktikų. Puikiai tinka apatinės kūno dalies treniruotės, greitesni pasivaikščiojimai, limfodrenažai, šokinėjimas ant batuto ar su šokdyne.

universalus sprendimas

     

     Maždaug taip atrodymų keto naujoko kelionė. Tikiu, kad susitvarkyti su šiomis užduotėlėmis gali absoliučiai kiekvienas! O jeigu jaučiate, kad norėtumėte įsitraukti dar labiau ir jausti absoliutų palaikymą ir vedimą keto kelionėje , esu jums paruošęs individualų sprendimą. Norite sužinoti daugiau?

Skaityti apie individualų sprendimą