Nuo ko pradėti keto mitybą? 6 žingsnių KetoAvocado sistema

Kadangi dažnas naujokas egzistenciją ketogeninės mitybos grupėse pradeda klausimu „nuo ko pradėti?“, KetoAvocado nusprendė pateikti išsamų 6 žingsnių aprašą, kurio pagalba iš nieko neišmanančio apie ketogeninę mitybą naujoko tapsite savo kūno bei sveikatos valdovais, nepriklausomais nuo maisto bei visuomenėje vyraujančių stereotipų. Mūsų sukurta sistema, paremta universaliais mokymosi modeliais, padės užtikrinti, kad pažintis su ketogenine mityba taptų jūsų gyvenimą pakeitusia patirtimi.

Pirmas žingsnis – psichologinis pasiruošimas.

Čia sužinosite nuo ko pradėti, kokius klausimus sau užduoti prieš imantis bet kokių kardinalių pokyčių gyvenime bei konkrečiais pavyzdžiais įrodysime, jog būtent čia turi prasidėti jūsų keto-kelionė. Jei esatę pasirengę pradėti – spauskite čia.

Antras žingsnis – informacijos surinkimas bei analizė.

Šioje dalyje padėsime jums sutaupyti laiko naršant internetą bei skaitant knygas. Pateiksime visus esminius ketogeninės mitybos principus, atkreipsime dėmesį į galinčias iškilti problemas bei pateiksime sprendimo būdus joms išspręsti. Išmokysime pasiskaičiuoti kalorijų normą, patiekalų maistingumą ir iš esmės susidaryti savo mitybos planą.

Trečias žingsnis – tikslų iškėlimas, priemonių atsirinkimas bei veiksmų plano sudarymas.

Padėsime jums išsikelti pasiekiamus tikslus, nurodysime normas ir siekiamybes bei padėsime susidaryti veiksmų planą, kuriuo vadovaudamiesi galėsite pradėti keto-kelionę.

Ketvirtas žingsnis – praktinė dalis, veiksmų atlikimas.

Kadangi visi, pradėdami susiduriame su mažesniais ar didesniais netikėtumais bei nesklandumais, padėsime jiems užkirsti kelią. Atsakysime į dažniausiai kylančius klausimus, besilaikant ketogeninės mitybos. Aptarsime tokias situacijas, kai negalime susiskaičiuoti kalorijų ar kitaip įsivertinti valgomo patiekalo maistingumo. Taip pat situacias, kai turime valgyti ne namie  arba esame priversti rinktis „mažesnę blogybę“.

Penktas žingsnis – grįžimas atgal, tikslų peržiūrėjimas, veiksmų įvertinimas.

Šeštas žingsnis – praktinė dalis, veiksmų atlikimas

Įvykdę šią šešių žingsnių parengimo programą nuolatinio tobulėjimo kelyje turėsite kartoti paskutinius du žingsnius (penktas, šeštas, penktas, šeštas..), tol kol pasiekiame savo tikslus, pajausite vidinę pilnatvę, pasitikėjimą savo žiniomis bei tuo ką darote. Pasitelkę šį mokymo modelį nesunkiai išsiugdysite teisingus mitybos įpročius, kritinį požiūrį bei struktūrinį mąstymą, kurie padės ne tik virtuvėje bet ir gyvenime plačiąja prasme.