Įrankiai tavo transformacijai

Labas!

Jei užsukai į šį puslapį, reiškia galime tau kažkuo padėti. Dėl to labai džiaugiamės ir didžiuojamės nusipelnytu pasitikėjimu! O dabar gal susipažinkim?

      KetoAvocado istorija prasidėjo dar 2017m, kai Eglė sėkmingai atsikratė po nėštumo priaugto viršsvorio. Su jos istorija galite susipažinti čia.

      Praėjus nei daug nei mažai, porai metelių, į keto klubą prisijungė ir Marius. Ilgai dvejojęs dėl vyraujančių stereotipų Marius pasinėrė į mokslinių tyrimų ir publikacijų liūną. Ko gero nėra klausimo apie keto, į kurį Marius neturėtų ar negalėtų rasti atsakymo. Jei turite abejonių - kreipkitės.

     Per keletą metų išsigryninome veiklos kryptys bei sukūrėme įrankius jūsų sėkmingai transformacijai. Mes tikime, kad keto mityba - daugiau nei dieta, o KetoAvocado - daugiau nei maistas!

Įrankiai tavo transformacijai

Kadangi per veiklos metus sudarėme tūkstančius individualių planų, pastebėjome, kad individualumas ne visada garantuoja rezultatus. O mokėti gerokai didesnę kainą už šį unikalumą - toli gražu ne kiekvienam. Dėl to iš savo planų galime išskirti tokius variantus:

Mėnesio receptų planas

Sukūrėme net keturis skirtingus planus, kurių kiekviename 30 dienų skirtingų receptų kombinacijų. Galima valgyti kiekvieną dieną pagal planą, arba tiesiog išsirinkti patinkančias dienas. Dienas galima kartoti arba paragauti ir nebegrįžti, jei neįtiks skoniui. Užsisakyti galite čia:

Individualus standartinis planas

Neturintiems didelių maisto produktų išrankumų, valgantiems praktiškai visą keto maisto asortimentą, mitybos planas pigiausias. Sudėsime receptus savo nuožiūra, atsižvelgdami į jūsų fizinius kūno parametrus bei tikslus.

Individualus receptų planas

Tai prabangesnė individualaus plano versija. Jei turite kažkokių maisto produktų išskirtinumų, galime pasiūlyti jums planą, kuriame nebūtų pasirinktų produktų. Galite pasirinkti vieną iš dviejų, kurių nenorėtumėte receptų plane:

  • Vištiena ir kalakutiena
  • Kiauliena ir jautiena
  • Lašiša ir tunas
  • Kiaušiniai ir pieno produktai
  • Brokolis ir kalafioras

 PPP programa

      21 dienos įpročių ugdymo programa, padėsianti ne tik geriau perprasti ketogeninės mitybos principus, bet ir pasiekti puikių rezultatų. Šios programos tikslas padėti jums kasdien apjungti fizinio aktyvumo, maisto pasirinkimo ir ruošimo gaires. Lengvai suprantama kalba, trumpai ir struktūriškai perteikta aktualiausia informacija mitybos, papildų, protarpinio badavimo, miego kokybės, klausimais. 
      Programoje taip pat įtraukta taškų rinkimo ir vertinimo sistema, padėsianti kiekvieną savaitę įsivertinti kur galėjote pasitempti ir taip įkvėps ateinančiai savaitei.
      PPP KetoAvocado Programos principas paprastas - kuo daugiau kasdienių taškų surinksi, tuo efektyviau atsikratysi nepageidaujamų kilogramų bei suformuosi dar tobulesnius kasdienius sveiko gyvenimo būdo įpročius.