Sveiki, aš Eglė ir tai mano keto kelias!

Pati pradžia

Pirmasias užuomenas apie, ketogeninę mitybą atradau 2017m, vasara. Šią paiešką paskatino ne kas kita, kaip su viršsvoriu susijusių sveikatos problemų atsiradimas, mat būnant vos 25-erių tokiu kraičiu pasigirti nebuvo didelis malonumas. Visus tris šiltojo sezono mėnesius rinkau informaciją, mokiausi ir bandžiau suprasti kas kaip, kodėl ir su kuo. Iškart pasiryžti buvo sunku, dėl plačiai visuomenėje pasklidusių mitybos mitų dėl riebaus maisto. Dėl to prieš pradedant eksperimentuoti buvo būtina surinkti visą įmanomą informaciją apie riebalų dietas, ketogenezę bei panašias savokas.

Išdrįsau imtis pokyčių

Galiausiai tų pačių metų lapkričio 13 dieną prasidėjo mano kelionė. Ketogeninės mitybos pradejau laikytis sverdama 87kg. Esant 165cm ūgio tai reiškė KMI 32. Nors kūno masės indekso skaičiavimas jau laikomas pagyvenusia metodika, bet kokiu atveju jis identifikavo ne ką kitą, kaip nutukimą. Šį svorį priaugau pasidavusi emociniam valgymui ir laimės ieškodama skaniame, angliavandeniais turtingame maiste, o ne gyvenime.
Dėl viršsvorio atsiradusios sveikatos problemos (rūgštinis refliuksas, širdies aritmija, aukštas pulsas, atsparumas insulinui ir viena koja 2 tipo diabetas, aknė, "žąsies oda", migrena, lėtinis gastritas ir kiti, labai nemalonus reikalai) tikrai pridėjo motyvacijos, o galimybė eksperimentuoti su maistu paskatino šia kelione dalintis Facebook bei Insagram paskyrose. Taip gimė KetoAvocado bei Ketogeninės mitybos blogas.

Štai ir aš

Šiai dienai ketogeninės mitybos laikausi jau kiek daugiau negu pusantrų metų, per kuriuos atsikračiau beveik 30kg! Kartu su kilogramais pamečiau ir VISAS su juo susijusias sveikatos problemas.

Visos šios kelionės metu nenustojau mokytis, šviestis bei tobulėti. Baigiau ne vienus mokymus sveikos gyvensenos, ketogeninės mitybos bei koučingo temomis. Kaip ir prie lėkštės seniau, taip ir prie studijų dabar - apetitas kyla bevalgant.

Prieš pradedant nebūčiau patikėjusi, kad kadanors taip pasakysiu, bet buvo LENGVA! Nors keto mityba apriboja maisto produktus, tačiau palieka laisvę bei malonumą kurti bei gaminti skanius patiekalus. Niekada nebuvo taip lengva gyventi ir valgyti, kaip laikantis keto mitybos. Visada viskas aišku, visada griežtai. Žinau kada ir ką valgysiu, kiek valgysiu jokios laisvės mano vidinei apsirijelei.
Dabar sveriu 60kg ir šį svorį sėkmingai palaikau beveik metus.
Keto pamilau visa širdimi, kitokio gyvenimo nebeįsivaizduoju ir prie įprastinės mitybos grįžti net neketinu.
Keto yra mano aistra, mano gyvenimas ir mano mylimas darbas.

 

Kvalifikacija, sertifikatai, diplomai

Taip pat kviečiu susipažinti su mano įgytą kvalifikaciją patvirtinančiais dokumentais bei sertifikatais (spauskite čia).

KetoAvocado Egle