KetoAvocado mėnesio iššūkis🏆

KetoAvocado menesio issukis

KetoAvocado mėnesio iššūkis - kas tai?

Tai tradiciniu tampantis iššūkis keto mitybos mylėtojams bei visiems, kam reikia "spyrio" norint pasiekti savo sveikatingumo tikslus!

2020 metų balandžio 6-tą dieną įvyko pirmas KetoAvocado komandos organizuotas iššūkis, kuriame sudalyvavo net 86 dalyviai! Kaip sekėsi šio iššūkio dalyviams jau galite perskaityti čia.

Gegužės 11-ąją startavo antrasis iššūkis, kuriame registravosi 30 dalyvių, o finišo tiesiąją pasiekė net 24 iš jų! Jau greitai pristatysime antrojo iššūkio nugalėtojus bei jų atsiliepimus bei pasiekimus.

Trečiajame iššūkyje sulaukėme net 53 dalyvių! Kaip jiems sekėsi skaitykite čia.

O dabar atėjo laikas ketvirtam sezonui! Pradžia jau liepos 27!

Ką reikia daryti dalyvaujant KetoAvocado iššūkyje?

Visi iššūkio dalyviai įsipareigoja kiekvieną dieną atlikti šias užduotis:

 1. Nufotografuoti kiekvieną maisto kąsnį, kurį suvalgo. Ar tai būtų visas patiekalas, ar užkandis tarp valgymų ar tiesiog kava su kalorijomis - viskas turi būti nufotografuota ir sudėta į "koliažą" naudojantis pasirinkta nuotraukų redagavimo programėle.
 2. Kiekvieną dieną įamžiname savo fizinę veiklą, kuri gali būti (viena iš trijų):
  a) Video įrašo formate, kur matytųsi atliekamas bent vienas fizinis pratimas. Video trukmė nuo keliolikos sekundžių iki kelių minučių, taip, kad būtų galima susidaryti įspūdį apie jūsų sportą.
  b) Sporto sekimo programėlės "ekrano kopija", kurioje matytųsi jūsų įveiktas atstumas ir treniruotės trukmė. Tai gali būti ėjimas, bėgimas, važiavimas dviračiu, riedučiais ar kt. Svarbu, kad trukmė būtų bent 30min ir jei įmanoma, kad matytusi "judėjimo trajektorija" (įjungus GPS, vietovės nustatymą programėlėje)
  c) Išmaniojo laikrodžio, telefono programėlės ar kito žingsnių matavimo prietaiso parodymų nuotrauka, kurioje matytųsi, jog per dieną nueitų žingsnių skaičius yra nemažesnis nei 25.000
 3. Kiekvieną dieną iki vėlaus vakaro įkelti šiuos suvalgyto maisto ir atliktos fizinės veiklos įrodymus į tam tikrą duomenų bazę

Ko nereikia daryti, nes iškrisite iš iššūkio?

Iš KetoAvocado iššūkio būsite pašalinti, jei:

 • Pamiršite kažką nufotografuoti prieš įdedant į burną (išskyrus vandenį, arbatą, kavą be priedų)
 • Jei video medžiagoje nesimatys sporto pratimo įrodymo arba programėlės užfiksuota trukmė bus mažiau nei 30min arba jei fiksuosite žingsnius ir bus mažiau nei 25.000
 • Jei neįkelsite šių atsiskaitymų iki sekančios dienos ankstyvo ryto
 • Jei nuspręsite gudrauti ar falsifikuoti atsiskaitymus

Kokią naudą gauna iššūkio dalyviai?

Pagrindinė ir didžiausia nauda kiekvienam iššūkio dalyviui - augimas kartu su bendraminčiais ir žinojimas, kad lieknėjimo kelyje esi ne vienas. Absoliuti dauguma pirmojo iššūkio finalininkų nori palaikyti tolimesnius ryšius su buvusiais "varžovais", kiti planuoja tęsti iššūkį ar perkelti jį į kitą lygį.

Ne ką mažesnė nauda, kurią pripažino iššūkio dalyviai - naujų, gerų ir teisingų įgūdžių išsiugdymas. Pradžioje atrodo, kad užduotys atliekamos dėl žaidimo taisyklių, tačiau ilgainiui kiekvienas dalyvis įsitraukia vis labiau, o kuo toliau nueita tuo sunkiau mesti šį iššūkį, tuo mažiau aktualūs tampa bet kokie pasiteisinimai. O po mėnesio, kai maisto nebereikia fotografuoti, sporto nebereikia sekti.. belieka vienas juokas palaikyti šį sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo rėžimą!

Maža to:

 • Pamatoma reali keto mitybos įvairovė, pasisemiama receptų idėjų
 • Paskutinės savaitės metu iš KetoAvocado komandos narių gaunamos konkrečios pastabos ir patarimai dėl maisto makroelementų kompozicijos bei įvairovės
 • Numetami kilogramai, sumažėja apimtys
 • Top 3 iššūkio dalyviai gauna prizus keto maisto bei produktų pavidalu

Kas bus iššūkiui pasibaigus?

Galėsite nevaržomai dalyvauti sekančiuose iššūkiuose ir bandyti juos laimėti (nes jau turėsite pranašumą ir supratimą kaip kas vyksta).

Liksite iššūkio grupėje kartu su naujais draugais ir bendražygiais. Ten pat grupėje rasite ir viso mėnesio visų dalyvių maistą, receptus bei idėjas.

Turėsite SUPER įpročius, žinosite kaip, kiek ir ko valgyti norint pasiekti savo tikslus, nes viso iššūkio eigoje KetoAvocado komanda suteiks jums visą reikiamą informaciją bei pagalbą

Kiek kainuoja dalyvavimas šiame iššūkyje?

 

Iššūkio dalyvio mokesčio kaina yra 25€, iš kurių 10€ - indelis į bendrą prizinį fondą, kuris bus padalintas trims geriausiai pasirodžiusiems iššūkio dalyviams.

Pirmojo iššūkio prizinis fondas sudarė 200€, antrojo 300€. Gal šį kartą turėsime rekordą?

Ką galiu laimėti sėkmingai finišuodama(s) iššūkyje?

Pirma vieta gauna 50% sukaupto prizinio fondo keto prekėmis ir produktais iš KetoAvocado draugų bei partnerių. Taip pat firminius KetoAvocado marškinėlius bei iššūkio laimėtojo trofėjų.

Antra vieta gauna 30% sukaupto prizinio fondo keto prekėmis ir produktais iš KetoAvocado draugų bei partnerių

Trečia vieta gauna 20% sukaupto prizinio fondo keto prekėmis ir produktais iš KetoAvocado draugų bei partnerių

Kaip sužinosime kas laimėjo?

Kiekvieną dieną daugiausiai "like" ant savo maisto nuotraukų bei sporto įrodymų surinkę dalyviai gaus taškus nuo 1 iki 4. 

Paskutinę savaitę prie šių taškų bus galima gauti papildomus taškus: 

7, 6 ir 5 taškus kiekvieną paskutinės savaitės skirs Marius (pagal iš anksto atskleistą sistemą ir kriterijus)

10 taškų (auksinis balas) vienam dalyviui per dieną skirs Eglė (pagal savo paslaptingus kriterijus)

10 taškų (auksinis balas) vienam dalyviui KetoAvocado komisija skirs už šauniausią tos dienos sporto pasiekimą

Tai va taip ir skaičiuosim taškus ir išsiaiškinsim geriausiai keto besilaikančius, labiausiai besistengiančius ir motyvuotus ketukus

Kada pradedam KetoAvocado iššūkį?

Trečiasis KetoAvocado iššūkis prasideda jau Birželio 15-ąją, tad paskubėk registruotis! Užpildyk šią anketą ir mes su jumis susisieksime

Vietų skaičius ribotas!