Individualus sprendimas

Kaip atrodo keto naujoko kelionė pasirinkus individualią sprendimo schemą?

Individualus sprendimas

Pirmiausiai eliminuojam spragas

     Pagrindinė problema, kurią sprendžiame – teorinių žinių trūkumas arba negebėjimas jų suderinti su realia gyvenimo praktika. Pastovus mokymasis ketogeninės kelionės metu – yra būtinas, norint ne tik užtikrinti efektyvius rezultatus, bet ir užkirsti kelią galimiems sveikatos sutrikimams arba savijautos nemalonumams.

Išvengiam psichologinių sunkumų

     Ilgą laiką darydami individualius planus rėmėmės detalia klausimų anketa, tačiau pastebėjome, kad esminę informaciją galime gauti tik per realų pokalbį su žmogumi. Visi mes per gyvenimą susirenkame įvairiausių patirčių, patarimų, nuogirdų, hipotezių ir t.t. Būtent čia ir slypi giluminė rezultatų (ne)pasiekiamumo priežastis! Žinodami, kad reikia kažką daryti, bet nedarome, sukuriame sau maksimalų emocinį spaudimą, kuris labai greitai pranoksta net pačius geriausius fizinio kūno pojūčius. Trumpai tariant patiriamas stresas nusveria rezultatus.

Pirmosios užduotėlės

     Taigi, tik užpildžius anketą, atsiųsime jums pasiruošimo savaitės užduočių. Per šį laikotarpį turėsite stebėti savo įpročius nes tai bus labai svarbu parenkant tinkamiausią mitybos plano sprendimą. Taip pat per šią savaitę įvyks pirmieji minimalūs mitybos pokyčiai. Tai suteiks tvirtą pagrindą prieš imantis mitybos plano. Taip pat pirmo laiškelio metu susitarsime, kada galėtume susiskambinti dėl anketos pasitikslinimo (turėtume tai padaryti per pirmas 2-5 dienas). Jei iki šios dienos dar nebūsite įsigiję „Individualaus sprendimo“, tuomet galėsime tai aptarti pokalbio metu.

Tęsiantiems kelionę kartu

     Jei nuspręsite įsigyti „Individualų sprendimą“, pirmąją savaitę užbaigsime pokalbio sesija kurios metu aptarsime tai kaip sekėsi įsivažiuoti ir į kokius įpročius atkreipėte dėmesį bei kokie bus tolimesni žingsniai. Pageidautina, kad šis skambutis būtų video formatu, o esant norams ir galimybėms galime susitikti ir gyvai.

Bendraujam ir konsultuojamės

     Visą komunikacija projekto metu vykdome WhatsApp programėlėje. Bet kada galėsite klausti ir konsultuotis (pvz: ar šitą galima valgyti?), kalbėsime apie kylančias emocinio valgymo problemas, fizinį aktyvumą bei kitas susijusias temas.

     Taip pat per visą projekto laikotarpį tam tikrais etapais atsiųsiu jums būtinąją perskaityti medžiagą ir atsakysiu į visus kylančius klausimus. Viso bendradarbiavimo metu turėsite galimybę naudotis visais KetoAvocado sukurtais planais ir programomis. Taip pat esant reikalui pasidalinsiu su jumis mūsų Patreon platformoje esančiais straipsniais bei įžvalgomis iš rašomos knygos „Kaip valgyti šiuos produktus laikantis keto?“.

     Praėjus mėnesiui nuo pirmojo kontakto turėsite galimybę pratęsti bendradarbiavimą arba tapti savarankiškais ketukais.

Individualus sprendimas

 

Sekantis žingsnis

     Manai, kad galėtume pasikalbėti dėl galimybės bendradarbiauti sveikos mitybos klausimais? Tuomet užpildyk anketą, atsiųsiu pirmos savaitės instrukcijas ir susitarsime patogausią laiką trumpam susipažinimo skambučiui. O jeigu jautiesi, kad "Individualus sprendimas" yra būtent tai, ko tu ieškojai, nieko nedelsk ir čiupk jautį už ragų jau dabar: