Citrinos iššūkio pirmoji užduotis🍋

     Džiaugiuosi, kad prisijungėte į citrinos iššūkį!

     Noriu jus pasveikinti, nes per šį mėnesį, ne tik pažinsite ketogeninės mitybos principus, bet ir išsiugdysite puokštę papildomų sveikų įpročių. El.paštu gausite užduotėles susijusias su sveika ir sąmoninga mityba, fiziniu aktyvumu bei miego kokybe.

Apie iššūkį trumpai

      Įveikus visas pagrindines užduotis turėsite galimybę taškus iškeisti į prizus, o jei pritrūktų taškų, juos galėsite uždirbti atlikdami papildomas kasdienes užduotėles – pavyzdžiui rytinė mankšta, treniruotė, nufotografuotas pirkinių krepšelis ar paruošto maisto porcija.

Principas "Jeigu-Tai"

     Citrinos gėrimo užduotis paremta principu „IF-THEN“. Ši sąvoka naudojama daugelyje programavimo kalbų, o iš anglų kalbos išvertus tai reikštų „JEIGU-TAI“ Praktiškai atrodo taip: jeigu pavyko ryte išlipti iš lovos, pirmas dalykas ką norite padaryti – išgerti citrininio vandens! Ir viskas! Kiekvieną sekančią dieną įvykdžius šią užduotėlę mūsų smegenys apdovanos mus motyvacijos hormonų kokteiliu. Taigi dieną pradėsime energingi ir motyvuoti.

Viso to nauda

     Kai mūsų smegenys susiduria su dirgikliu (išlipam iš lovos), atliekame veiksmą (išgeriame citrinos vandens) ir gauname apdovanojimą (geresnę savijautą ir energiją tekančia iššūkio link)

     Citrinos nauda įvairiapusė: nuo vitamino C ir kitų antioksidantų iki skrandžio ir organizmo rūgštingumo subalansavimo. O jei norite susipažinti plačiau – pasidalinu ir nuoroda į straipsnį.

Kiek citrinos vartoti?

Norėtume atrasti maksimalų “toleruojamą” kiekį. Kažkam nuo citrinos rūgštelės gali jautriai reaguoti skrandis, tačiau tikiu, kad kiekvienas gali atrasti tą citrinos kiekį, kuris patiks jūsų skrandžiui. Mano atveju tai pusė citrinos, tačiau gali būti ir viena skiltelė.

Sekantis lygis

     Tiems, kas susiduria su sunkumais geriant spaustą citriną, kitas ne ką prastesnis variantas – naudoti citrinos žievelę (žinoma, prieš tai ją gerai nusiplaunant valgomosios sodos tirpale). Citrinos žievelę galime sutarkuoti ir iš vakaro užpilti šaltu vandeniu, bet galime ir sudžiovinti žievelę ir susmulkinus pasiruošti skanią arbatą. Citrinos žievelės galimai net efektyvesnė: netgi yra mokslinių tyrimų teigiančių, kad net esant netvarkingai mitybai žievelės vartojimas gali apsaugoti nuo papildomų priaugtų kilogramų.
     Kiek žievelės? Priklausomai nuo skonio intensyvumo, kurį mėgstate, tačiau kuo daugiau tuo geriau! Į kompaniją galite priglausti ir Ceilono cinamoną – jų dviejų kombinacija arbatoje tiesiog tobulo skonio sveikatos ir geros savijautos užtaisas.

Grįžti į tinklaraštį