KetoAvocado pristato jums Mėsos krautuvėlę🥩

Aukštos kokybės mėsos gaminiai tinkantys keto mitybai

Kadangi KetoAvocado komanda nori užtikrinti geriausių keto prekių pasiūlymus bei geriausias kainas ketogeninės mitybos mylėtojams, šį kartą pristatome naujus draugus - "Mėsos krautuvėlė". Produkcija išbandyta, kokybė įvertinta, galime rekomenduoti! Trumpai apie "Mėsos krautuvėlė"

Asortimentas

     Kaip teigia "Mėsos krautuvėlė" jų gaminių asortimentas – itin gausus. Ir pagal kainą, ir pagal skonį.
      Šiandien jų produkcijos asortimentą sudaro daugiau nei 140 pavadinimų gaminiai: virti paštetai, virtos dešros ir dešrelės, karštai rūkytos dešros ir dešrelės, šaltai rūkytos ir vytintos dešros, rūkyti bei vytinti gaminiai. 

Kokybės garantas

     Absoliuti dauguma produktų gaminami iš nešaldytos ir tik aukščiausios kokybės žaliavos. Taip pat labai daug dėmesio skiriama unikalioms produktų technologijoms ir receptūroms, o "Mėsos krautuvėlės" produktų gamybos procese yra daug rankų darbo. Sudėtyje nerasite jokių neleistinų priedų, tad produktuose tik natūralūs priedai.

     Visi žinome, kad mėsa – vienas vertingiausių maisto produktų, kuriame yra visų pagrindinių žmogaus organizmui reikalingų medžiagų. Kokybiški, malonaus ir švelnaus skonio, tradiciniais prieskoniais pagardinti produktai puikiai tiks ir Jūsų kasdieniam, ir šventiniam stalui.

Jau greitu metu KetoAvocado draugams pasiūlysime konkursų, loterijų bei akcijų

O dabar sekite mus bei "Mėsos krautuvėlę" Facebook paskyrose ir laukite naujienų ;)

mesos krautuvele

KetoAvocado

Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą