Keto vieno kąsnio burgeriukas! 🍔😍🍽️

keto grybu burgeriukai     Šį savaitgalį gaminome burgerius, tiems kas nesilaiko sveikesnės mitybos - su bandele, tiems kas ketogeninės mitybos rėžime - su grybais. Trumpai papasakosime ruošimo eigą ir pasidalinsime patarimais ką skaičiuoti, o ko nereikia, gaminant šį keto burgeriuką.
Visų pirma įsivertinam ko prireiks šiam receptui:

  • 200g jautienos farÅ¡o
  • 80g Edamo sÅ«rio riekelėmis (dažniasiai 4 riekelės)
  • 10vnt didesnių pievagrybių
  • Salotų, raugintų agurkėlių, kelių vyÅ¡ninių pomidoriukų

 

 

Ruošimas:

  1. Farša daliname į 5 dalis, darome kotletukus po maždaug 40g (diametrą žiūrime pagal tai, kokio didumo pievagrybius turime)
  2. Sūrio riekeles, kurios dažniausiai po 20g daliname į 4 lygias dalis
  3. Pievagrybius pjauname maždaug per pusę horizontaliai, taip, kad grybo kepurėlės dalis galėtų atstoti burgerio bandelę.
  4. Kepame kotletukus ir pievagrybius (galime kepti ir vėliau suvalgyti ir apatines grybo dalis, kurių nenaudojame konkrečiai burgeriui)
  5. Mažuosius sūrio gabalėlius naudosime dvejopai - vieno sluoksnio dėsime ant baigiamojo kepti kotletuko, kad aplydytų mėsą, o iš dvigubą (viens ant kito) kvadratėlį sūrio kepsime kol gausime sūrio traškutį (panašiai kaip kepėme darydami Keto-Tako)
  6. Kai viskas baigia kepti surenkame ingdirientus, dėl skonio minimaliai patepame grybus garstyčiomis/majonezu ir pomidorų pasta/tyre (bet ne kečupu ar padažu) ir dedame likusius ingridientus

     Kadangi gauname penkis mažus burgeriukus, ant kurių per daug daržovių negalime sutalpinti, jų makro galime neskaičiuoti. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad turėtų atlikti vienas mažas kvadratėlis sūrio (apie 5g), pasidedam kitam kartui, šį kartą jo makros neįskaičiuotos. Taip pat yra variantas, kai galite pasigaminti didesnio diametro burgerius - naudokite portabelo grybus, kurių diametras paprastai būna įprasto burgerio dydžio. Taip pat, jei kartais grybų "pagrindas" netalpintų burgeriukų, galite kepti mažesnius kotletukus. Tiek vienu tiek kitu atveju naudokite tą patį kiekį faršo ir sūrio, tiesiog per du burgerius vietoj 5.
Šiaip viskas gan paprasta, tačiau jei kyla klausimų būtinai užduokite juos komentaruose :)

Viso patiekalo (5 ketogeninių burgeriukų) maistingumas:
810kcal, 60g riebalų, 61g baltymų ir 7g angliavandenių

 P.S. Jums taip pat gali patikti šis ketogeninės mitybos burgerio variantas

Skanaus!

Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą