Joninės 2020 su keto receptais🤩🌟🍃

KetoAvocado naujienos bei Å¡ventiniai keto mitybos receptai

Kokios šventės be šventinio stalo? O jei laikomės ketogeninės mitybos ar mažai angliavandenių turinčios dietos? Žinoma galime pritaikyti šventinį stalą pagal savo poreikius! KetoAvocado pateikė jums Kūčių receptų idėjų Velykų stalo receptų, šiaip visokių skanumynų.. kodėl gi netęsus šios tradicijos su šventiniu Joninių stalu?!
Joniniu stalo receptai

Nauja komandos narė Inga debiutuoja su receptų puokšte!

Inga KetoAvocadoKetogeninės mitybos grupėse visiems puikiai pažįstama Inga Blaževičienė pildo KetoAvocado komandos gretas ir ta proga keto draugus bei sekėjus stebina visa receptų puokšte! Svarbiausia dalis - šie receptai puikiai tiks jūsų šventiniam joninių stalui, net jei laikotės ketogeninės dietos ar kitos angliavandenius ribojančios mitybos. Jei dar nedalyvaujate keto bendruomenės veikloje socialiniuose tinkluose būtinai prisijunkite į šias grupes: Keto mityba, Oficiali KetoAvocado grupė, Keto-ketogeninė mityba. Ten rasite ne tik informacijos, patarimų ir pamokymų, bet ir šaunių receptų idėjų. 

Ką gi mums paruošė Inga šioms Joninėms?

Kad laukti Joninių lauže keptų šašlykų nebūtų sunku Inga siūlo pradėti nuo lengvų užkandukų. Žinoma laikantis ketogeninės mitybos mūsų noras užkandžiauti gerokai sumažėjęs, tačiau turint omenyje visas naudingas maistines medžiagas, riebalų bei aminorūgštis, kurias gausime iš šių patiekalų - pasistiprinti būtina! 

Pikantiškomis salotomis įdaryti pipiriukai🌶️🥚

Pikantiskomis salotomis idaryti pipiriukai

Pomidorų salotos su feta ir krapais🍅🍃

Pomidoriuku ir fetos salotos

Užkandom keto užkandukų, einam kurt laužo?

Dar nekalbam apie tą laužą, per kurį sutemus šokinėsime ir bėgiosime basomis kojomis. Juk norime gerai pasistiprinti, nes naktį laukia ilgos paparčio žiedo paieškos! Malkas į kepsninę ir einam ruošti patiekalų. Jiems prireiks - vištienos, šoninės, sūrio, kelių daržovių ir prieskoniukų. Skonis garantuotas! P.S. sūrį galite kepti ir tame didžiajame Joninių lauže, bus geri "ankstyvi pusryčiai" :)

Vištienos vėrinukai su šonine ir daržovėmis 🍆🥓🍗

vistienos verinukai su sonine ir darzovem

Keptas varškės sūris su šonine 🥓🧀

suris idarytas sonine

Puikus receptas atsigaivinimui

Žinoma daug kas švenčių metu renkasi becukrius gaiviuosius gėrimus, tačiau norėdami jums padėti išvengti saldiklių ir jų galimai kenksmingų poveikių, siūlome išbandyti puikų stalo vandens receptą, kurio skonis nustebins kiekvieną! O svarbiausiai tai, jog tonizuojantis jo poveikis sėkmingai numalšins jūsų troškulį:

Agurkų vanduo su baziliku🍃🌊🥒

agurku vanduo su citrina ir baziliku

Kokios šventės be desertų?

Ko gero iki šiol išvardinti receptai ko gero nustebino ne kiekvieną. Net jei nesilaikote angliavandenius ribojančios dietos ar keto mitybos ir nesivaikote ketozės, ko gero šie receptai gana nesunkiai įsivaizduojami bet kokio pikniko  ar vasaros šventės metu. Tačiau kaip jums tortas? Gaivus vasariškas tortas, kuris būtų tinkamas net besilaikantiems griežtų dietų ir prižiūrintiems savo kūno formas? Būtent tokį desertuką siūlo Inga šių Joninių šventei! Jei ir nespėsite pasigaminti šiandien, manau jis puikiai tiks su keto kava paminint rytojaus ne darbo dieną

Joninių desertas - sūrio tortas su braškėmis🍓🍰

surio tortas su braskemis

Tai kaip jums receptai? Priimsim Ingą draugiškai į ketogeninės mitybos kolektyvą?

Jei patiko šie bei kiti KetoAvocado receptai, būtinai pasidalinkite jais su draugais, pakvieskite juos eiti sveikos mitybos ir geros savijautos keliu! O jei kyla klausimų kaip užtikrinti, jog ši mityba būtų sėkminga, kreipkitės į mus! Galime ne tik pamokyti jus skaičiuoti kalorijas bei atsakyti į sudėtingus chemijos ir biologijos žinių reikalaujančius klausimus, bet ir sudaryti mitybos programą, suteikti psichologinę bei moralinę pagalba ketogeninės mitybos kelyje!

Jei norėtumėte, kad jūsų mitybos racioną sudarytų tokio skanumo keto patiekalai, užpildykite anketą plano sudarymui ir būtinai su jumis susisieksime dėl individualaus mitybos plano ir KetoAvocado programos:

 

Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą