Žilvino sėkmės istorija🔥

Zilvino sekmes istorija pries ir po

Trumpai prisistatykite

Labas, Aš Žilvinas Simončikas, man 55, bet pats tuo netikiu :)

Kada supratote, kad viršsvoris jums tapo nepatogumu bei problema?

Matomai kaip ir daugelis, taip ir aš, svorio augimą nurašydavau į amžių bei genus. Su svorio augimu prasidėjo problemos su sveikata, o konkrečiau tai padidėjęs cukrus, antro tipo diabetas, problemos su stuburo išvaržomis, padidėjęs cholesterolis. Pasidarė sunku judėti, netgi batus užsirišti buvo jau kaip iššūkis

Kokie buvo pirmieji žingsniai siekiant atsikratyti viršsvorio? Ar iš karto pradėjot keto mitybą, ar buvo ir nesėkmingų bandymų?

Bandžiau prisiminti jaunystę ir pradėti vėl sportuoti, tačiau po keleto krosiukų pasireiškė stuburo skausmai ir teko pamiršti bėgiojimą, kitokio svorio mažinimo metodo taip ir nebandžiau.

Gal galite trumpai papasakoti apie ankstesnius bandymus sulieknėti? Su kokiomis problemomis bei nepatogumais susidūrėte?

Kitų nebuvo

Kaip ketogeninė mityba atsirado jūsų akiratyje?

Karta kalbėjausi su sūnumi apie tai, kad norėčiau, bet nežinau kaip mažinti svorį. Jis man papasakojo apie keto mityba, tik suabejojom ar ji man tiktu dėl hipoglikemijos. Parodė facebook ketogeninės mitybos grupę į kurią netrukus užsiregistravau ir pirmas mano postas buvo klausimas kaip keto draugauja su diabetu. Sulaukęs teigiamų atsakymų nusprendžiau tiesiog pabandyti. Skaitinėjau info apie keto gripą, apie elektrolitų svarba, apie leistinus produktus

Kokie buvo Jūsų pirmieji žingsniai keto-kelionėje? Skaitėte, domėjotės ar puolėte stačia galva? Naudojotės pagalba ar bandėte viską išsiaiškinti savarankiškai?

Paskutinis lašas buvo Lietuvos prezidento rinkimų antras turas. Buvau svečiuose ir eilinį kartą apsivalgiau ir būtent tada nusprendžiau nuo sekančios dienos laikytis keto mitybos.

Kokie šiuo metu yra jūsų pasiekimai, rezultatai kuriais galite pasigirti?

cukraus matavimas pries ir poPagrindinis pasiekimas yra tas, kad principe visiškai stabilizavosi cukrus. Būdavo tarp 6.5-7mmol dabar 4.5 max 5mmol. Antras pasiekimas kad tikrai nepamenu kada paskutinį kartą mane surakino stuburo išvaržos, trečias pasiekimas be abejo sumažėjęs svoris. Prieš pradedant keto mityba jis buvo 105.8kg o dabar 84.4 kg

Kokie buvo didžiausi iššūkiai laikantis šios mitybos? Ar šiuos sunkumus galite prilyginti problemoms kylančioms laikantis kitų dietų?

Didžiausias iššūkis laikantis keto mitybos buvo gal keto gripas kuris tesėsi net 9 dienas ir tik didžiulės valios pastangomis pavyko jį įveikti. Kita problemytė ta, kad dirbu tolimųjų reisų vairuotoju ir tinkamo maisto pasiruošimas, gaminimas, dėl laiko stokos yra taip pat iššūkis, tačiau nieko neįmanomo nėra. Jei yra pasiryžimas ir noras, laiką taupau miego sąskaita. Bet kita vertus dabar ir miegoti mažiau reikia, energijos užtenka 19-20h per para.

Koks būtų Jūsų patarimas keto naujokui, kuris nori pokyčių bet nedrįsta?

Jei nedrįsta, vadinasi dar nepribrendęs, o jei nepribrendęs tai dar ir ne laikas :) O jei rimtai, tai iš savo asmeninės patirties- nepulkite prisižiūrėję įmantrių maistų ir skanėstų pradžioje gamintis. Tiesiog pripratinkite organizmą prie keto draugiškų produktu, viskas ateina su laiku.

Dėkojame, Žilvinai, už pasidalinimą savo patirtimi

Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą