Pirmo iššūkio apibendrinimas ir laimėtojai!💪🏆🏅

86 dalyviai

28 dienos

1.983 nuotraukų

704 video

33 finalistai

16 laimėtojų

3 prizininkai

Tai pirmojo KetoAvocado iššūkio statistika!

   Pradėjome iššūkį su 86 dalyviais, užsiregistravusiems per vieną vakarą! 42 dalyviai kovojo dėl prizinio fondo ir trys iš jų laimėjo beveik 200€ prizinį fondą keto prekėmis ir produktais!

issukio dalyviu pokytis

Štai kaip atrodė dalyvių skaičiaus pokytis per pirmas tris iššūkio savaites. Jau pirmąją dieną netekome 17 dalyvių, kurie nebuvo nusiteikę pakankamai rimtai!
Per pirmąją savaitę netekome net 30 dalyvių! O po 14 dienų liko vos 48 dalyviai!

Finalinę savaitę neiškritęs pasiekė tik beveik kas trečias dalyvis - 33 iš 86 

     Kiekvieną dieną visas pirmas tris savaites dalyviai rinko taškus, kurie priklausė nuo surinktų "like" ant nuotraukų bei video įrašų skaičiaus. Daugiausiai surinkę gaudavo keturis taškus, mažiau - tris, tada du ir vieną

taskai po pirmu savaiciu

Trisdešimt septyni žmonės per pirmas tris savaites surinko nuo 1 iki 38 reitingo taškų. Nors penki jų jau buvo iškritę iš iššūkio pradedant paskutinę savaitę, jiems buvo suteikta proga grįžti, bet, kad galėtų pilnavertiškai konkuruoti dėl prizo turėjo  turėjo per likusias septynias dienas įvykdyti papildomą užduotį - gauti "auksinį įvertinimą". Iš dešimties anksčiau ar vėliau iškritusių dalyvių vienam pavyko grįžti, tačiau iššūkį užbaigti septynioliktoje reitingo vietoje. 

Po pirmųjų trijų savaičių vidutinis taškų skaičius buvo 9,6, o jau iššūkio paskutinę dieną - 19. Reiškia pirmos trys išgyvenimo savaitės buvo praktiškai tokios pačios svarbos kaip viena, paskutinė savaitė. 

Po pirmųjų trijų savaičių dalyvių TOP 10 pagal taškus atrodė šitaip: 

1. Samanta Každailevičienė 38 taškai. 

2. Asta Petraitienė 36 taškai 

3. Agne Jakubone 24 taškai

4. Aušrinė Mekienė 23 taškai

5. Gitana Adamavičienė 22 taškai

6. Lina Komskiene 20 taškų

7. Olga Mazniova 15 taškų

8. Lena Siaurienė 14 taškų

9. Inga Blaževičienė 13 taškų

10. Irma Kasparė  ir Simas Mal dalinosi po 11 taškų 

Brutali paskutinė savaitė

paskutines savaites kovos

     Per paskutinę savaitę buvo išdalinti beveik 400 taškų už kievkeinos dienos maisto bei fizinio aktyvumo įvertinimus. Auksiniai balai buvo skiriami už kasdien Eglei labiausiai patikusį dienos racioną ir už komandos nubalsuotą labiausiai įspudingą fizinę veiklą. 

     Suskaičiavus suminius dviejų etapų vertinimus skelbėme verdiktą - visas tris savaites savo rezultatu pirmavusi Samanta K. neužleido pozicijų ir pasiėmė pagrindinį prizą- keto maisto prekių bei produktų už 100€. Štai koks buvo samantos komentaras po taškų skaičiavimo renginio:

 samantos reakcija laimejus KetoAvocado issuki

Cituojame visą komentarą, nes tokios "paklodės" nėjo sutalpinti į paveikslėlį:

"Sveiki visi,
Pirmiausia dar kartą ačiū visiems pasveikinusiems, tikrai labai malonu iš kiekvieno Jūsų. Esate visi nugalėtojai, nes pati žinau kiek reikėjo pastangų laikytis iki paskutinės dienos. Pasistengsiu neišsiplėsti. Nežinau, kiek tikra pasirodys ši istorija, bet prieš mėnesį net minčių neturejau, kad viskas taip pasibaigs. Ne vien del pergalės o del to, kiek ši trumpa kelione pakeitė.
Keletą metų turejau valgymo sutrikimų, nes neišlipdavau iš mažai riebalų turinčių dietų rato. O su svoriu kovoju labai, labai seniai ir visgi nėštumas grožio nepridėjo.
Keto esu bandžiusi jau prieš kelis metus, vėliau po metų. Viso gal 3 kartus ir visus nesėkmingai, nes palūždavau ties keto gripu. Niekada ir nebuvau normaliai jam pasiruošusi, todėl grįždavau ten kur buvau.🙈
Nuolatinis alkis, kartu su visu tuo žygiuodavo persivalgymo priepuoliai, saldumynų ir riebalų užkrovos. Nebuvau patenkinta, nei psichologiskai, nei fiziškai. Atsirado didelis dirglumas, nerimas, nuolatinis nuovargis, potraukis saldumynams. Jaučiausi blogai...
Visuomet maniau, kad niekas nevyksta veltui.
Būtent tą savaitgalį, prieš pat iššūkį nusprendziau, kad turiu suimti save į rankas ir dar kartą pabandyti. Norėjau atgauti ne tik formas po gimdymo, bet jaustis žvali, energinga ir laiminga.
Mariaus postas facebooke iškart mane sudomino. Net nedvejojau dalyvauti. Žinojau, kad jeigu neišeis pasportuoti, išeisiu stumti vežimo, nes auginu 5 men dukrytę.
Visą menesį buvau sąžininga tiek prieš save, tiek prieš iššūkį. Viska skaičiavau, fotografavau.
Pačią pirmą iššūkio dieną pasireiškė keto gripas, tai truko kelias dienas, rytais, bet nuoširdžiai pasakysiu, kad būtent iššūkis labai motyvavo nepasiduoti. (nors tas pykinimas buvo labai nekažką) 
Dienos bego, savijauta darėsi vis geresnė, vaizdas veidrodyje, taip pat. Dėl jau anksčiau minėtų problemų, sveriuosi labai retai, tačiau norėjau pasižiūrėti, kaip visgi sekasi. Rezultate buvo - 3.5 kg. Nemeluosiu-krykstavau. Viskas viename, svoris krenta, savijauta superinė. Alkis? Jo tiesiog nėra.
Po keletos dienų pasisvėriau vėl, tačiau svarstyklės buvo pliusavę, todėl visą likusį iššūkio laiką nebesisveriau o žiūrėdavau vaizdą veidrodyje.
Nemeluosiu, paskutinę savaitę norejau pasitraukti, nes nepasitikėjau savo jėgomis čia. Kaip supratote, esu visiškai žalia, visas bagažas tiek, kiek esu skaičiusi, todel labai skaičiuodavau makro, kad tik nieko netrūktų ar nebūtų per daug.
Šis iššūkis pakeitė mano savijautą 360 laipsnių kampu. Pasikeiė išvaizda, apimtys sumažėjo.
Jeigu kalbant apie sunkumus, tai sunkiausia buvo kasdien viską suserviruoti, nufotografuoti ir tik tada suvalgyti, nes kartais norisi tiesiog sumesti viską į lėkštę ir eiti pavalgyti😃
Ačiū Mariui, kuris pasirodė pačią tinkamiausią minutę, jo komandai, ačiū visiems, kurie buvo šią kelionę kartu. Galbūt jums tai tik kasdienybė keto gyvenime, bet man nuostabi pradžia su kuria dar ilgai keliausiu.
Nuoširdžiai,
Samanta
P. S ir tikrai kartu suvalgyčiau steiko kepsnį šios grupės kompanijoje. "

 Na, o visas reitingas bei oficialūs iššūkio laimėtojai atrodo štai taip:

I vieta - Samanta Každailevičienė 92 taškai 100€ vertės keto prizas

II vieta - Irma Kasparė 60 taškų 50€ vertės keto prizas

III vietą dalinosi - Asta Petraitienė bei Lina Komskiene surinkusios po 50 taškų

IV vieta - Gitana Adamavičienė 48 taškų

V vieta - Aušrinė Mekienė 45 taškai

VII vieta - Simas Mal 37 taškai

VII vieta - Agne Jakubone 28 taškai

VIII vieta - Rasa Simonavičienė 27 taškai

IX vieta - Lena Siaurienė  25 taškai

X vieta Kotryna Bertašiute 24 taškai

XI-XII vietą dalinosi Toma Jankauskienė bei Zilvinas Simončikas surinkę po 23 taškus

XIII vieta - Olga Mazniova 20 taškų

XIV vieta - Inga Blaževičienė 20 taškų

XV vieta - Aurelija Venclovė 20 taškų

Mažasis finalas..

Na, o po neplanuoto iššūkio perkėlimo į Oficialią KetoAvocado grupę, tik jūsų, ketogeninės mitybos mylėtojai, dėka, galėjome pelnytai priskirti trečiąją vietą Astai Petraitienei, vienos dienos (penkių nuotraukų) iššūkyje laimėjusią "like" kovą rezultatu 304 - 241. Kartu iškovotas ir 35€ vertės keto prizas.

Ką apie iššūkį sako kiti dalyviai:

Atsiliepimai apie KetoAvocado issuki

Nori ir tu?

Kitas iššūkis prasideda jau gegužės 11 dieną! Paskubėk registruotis!

 Senesnis įrašas Naujesnis įrašas


Rašyti komentarą