pirmo etapo apžvalga Citrinos iššūkis

Citrinos iššūkis. Pirmo etapo apžvalga🍋

citrinos issukis

     Liepos 3 dieną paskelbta pirmoji registracija Citrinos iššūkiui. Ji tęsėsi iki Liepos 21 kuomet buvo suskaičiuotos 585 registracijos. Patikrinus anketas suskaičiuota 514 iššūkio dalyvių.

     Pirmas etapas sudėtingiausias – reikėjo atrinkti rimtai nusiteikusius, laiškučių laukiančius ir apie iššūkį norinčius bendrauti dalyvius. Šiam tikslui pasiekti išsiųsta 1425 laiškeliai (vidutiniškai beveik po 3 laiškus bandant susisiekti su kiekvienu).

     Šiandien, rugpjūčio 12 dieną, džiaugiuosi sugebėjęs sėkmingai užmegzti kontaktą su 169 dalyviais. Su 82 jau pavyko susiskambinti, kad pasitikslintume anketą (atsakymus išanalizuosiu kitame apžvalginiame straipsnyje)

     Tiems, kas dar nespėjo prisijungti – nevėlu. Tiesiog atsidarykite el.paštą ir į paiešką veskite „ketoavocado“, taip pat galite patikrinti SPAM skiltį. Iki rugpjūčio 21 visi kas dar nespėjo sureaguoti galės tai padaryti atsakydami į laiškelius.

Užduotys

     Kolkas vienintelė ilgalaikė užduotis, kurią vykdė iššūkio dalyviai – pradėti kiekvieną rytą nuo citrinos. Lygiai pusė dalyvių (iš tų su kuriais susisiekiau) nusprendė naudoti citrinos sultis, o kita pusė – citrinos žievelę. Trumpalaikių ir vienkartinių užduočių buvo daugiau:

  • Įpusėjus registracijai buvo paskelbta universali, visiems įveikiama užduotis: nueiti į mišką bent kartą per einamąją savaitę. Po šio laiškelio taip pat susisiekė dalis iki tol nepasiektų dalyvių.
  • Antroji maža užduotėlė buvo susijusi su tikslų išsikėlimu. Užsirašėme tikslą ant šaldytuvo, nusifotkinome bei pasisvėrėme.
  • Sekančią savaitę, priklausomai nuo pasirinkto užduoties sudėtingumo, bandėme atsiriboti nuo limonadų bei kitų gaiviųjų gėrimų, alkoholio bei pieno kavoje.
  • Kiek vėliau, leisdamas pasirinkti iš kelių atsakymo variantų, domėjausi kaip šiai dienai atrodo dalyvio mityba. Šį atsakymą gavau iš daugiau nei šimto dalyvių. Kadangi laiškelis reikalavo atsakymo, tai kaip ir gaunasi, jog tai maža užduotėlė.
  • Panašiai kaip ir su sekančiu laiškeliu, kai 7 dienoms palikus iššūkio dalyvius ramybėje buvo patikrinta ar vis dar tebegeria citrinos vandenį. Skubiai sulaukiau atsakymų iš pavyzdingiausių 30 dalyvių. Kitų atsakymų dar tebelaukiu, tačiau atėjo metas nerti į mitybos pasaulį.
  • Šią savaitę pradėjome su mitybos užduotimi kiekvieną dieną suvalgyti bent jau 2 kiaušinius. Taip statome stabilų mitybinį įprotį naudoti, ko gero maistine prasme tobuliausią produktą, kiaušinį.

Viso išsiųsti net 4163 laiškai!

Taškų rinkimas

     Kadangi jau baigia paaiškėti vidinės motyvacijos varomų Citrinos iššūkio dalyvių dalis, nusprendžiau pristatyti taškų sistemą. Prieš arba po kiekvienos įvykdytos užduoties bus paskelbtas balų skaičius, kuris bus skiriamas už užduoties įvykdymą.

     Šis balų skaičiavimas suteikia iššūkio dalyviams galimybę įvykdyti užduotis, kurių iki šiol dėl tam tiktų aplinkybių nebuvo įvykdęs. Taip pat atsiranda galimybė išlikti iššūkyje net praleidus vieną ar kitą citrinos gėrimo dieną. Už praleistą dieną taikomas taškų atskaitymas.

tasku skaiciavimas

     Užduočių įvykdymo taškai skaičiuojami nuo pat pirmos užduoties įvykdymo, o žalieji taškai (už bendravimą) bus suskaičiuoti tik tų, kurie spės sėkmingai patvirtinti dalyvavimą iššūkyje iki rugpjūčio 21 dienos.

Iš viso šiai dienai iššūkyje galėjote surinkti 390 taškų

O už kiekvieną praleistą citrinos dieną skiriama 50 taškų nuobauda.

Kiek taškų turi šiai dienai?

Grįžti į tinklaraštį

8 komentarai (-ų)

http://slkjfdf.net/ – Agasoarer Aynigemva map.wtwz.ketoavocado.lt.ebn.ws http://slkjfdf.net/

ujicaxaxojiza

http://slkjfdf.net/ – Iruyiyep Eqenemuk ujg.zlwf.ketoavocado.lt.rjk.so http://slkjfdf.net/

uzexfegit

http://slkjfdf.net/ – Uxumuib Unipap fwp.uvyv.ketoavocado.lt.gjb.br http://slkjfdf.net/

iqavifodov

http://slkjfdf.net/ – Ifoyocota Qivocim lja.avts.ketoavocado.lt.dyz.gk http://slkjfdf.net/

viqonuk

http://slkjfdf.net/ – Eraroqiet Amimib iar.iitp.ketoavocado.lt.rap.di http://slkjfdf.net/

uqicitel

Rašyti komentarą