nustebusi mergina kodel tai padaryti

Dėl ko turėtumėte TAI pradėti Liepos mėnesį?

Sveikinu susidomėjus! Jūs skaitote šį straipsnį, nes sudomino TAI. Kas yra tas TAI? Kiekvienas iš mūsų turime savo TAI, savo asmeninį „TAI - KĄ REIKIA PRADĖTI“. Kažkam atsipalaiduoti, pasimėgauti gerais orais, skirti laiko sau. Kažkam pradėti dirbti, „susiimti į nagą“,  žengti svarbų žingsnį.

Visa tai, kas yra dėl jūsų – yra YPAČ SVARBU! Niekas šiame pasaulyje negali būti svarbiau negu JŪS!

"Bet... 

    ...tai kaip vaikai, tėvai, sutuoktiniai?” – paklausite dažnas. Ne pačiame žodyje, bet tame, kas juos jungia. Vienas mažas žodelis, mažytis siūlelis – “mano”. Mano vaikai, mano tėvai, mano vyras, mano žmona.

Tarsi nekaltas žodelis – visiškai atimantis vertę. Iš tėvo, iš sūnaus, iš vyro, tiek pat kiek iš mamos, iš dukros, iš žmonos. Ar jaučiate tą savininkiškumo jausmą sakydami ‘mano”? O jei pabandytumėte tą patį ištirti su atvirkščia energija? mano Vaikas, mano Tėvas, mano Motina, mano Vyras, mano Moteris.

Kai tiesiog būti Vyru tampa mažiau svarbu negu būti TAVO vyru. O prigimtiniai Moteriškumo instingtai – priimti, suprasti, leisti - būna paminti, nes reikia būti KAŽKIENO motina.

Ir čia yra yra ta vieta kur mes paslystame...

     Nesaugumas, bijojimas prarasti ryšį, lūkesčiai dėl ateities neleidžia pakeisti šio santykio į laisvą, neuždarytą kažkieno narvelyje, neribojanti, tarsi Berlyno siena mūsų tikrojo .

Ilgainiui pradedame jausti skausmą dėl nebūvimo savimi.

Ilgainiui tampame vis daugiau KAŽKUO, bet ne savimi.

Ilgainiui skausmas pakankamai susikaupia, kad išsiveržtų.

Išsiveržia drąskydamas visą gerovę kurią buvote susikūrę, tą fantazijų pasaulį, visas iliuzijas. Sudega viskas, kas netikra, o gryniausia - pasilieka. Jūsų širdies kertelė, jūsų tyrumas, jūsų Meilė ir Viltis.

Kol visi personažai ir kaukės dega – dažniausiai nemalonu, nejauku, plėšo iš vidaus. Sąmoningai tam pasiryžti nebūtų įmanoma. Dėl to ateina Gyvenimas ir nekaltai prisiliečia prie iliuzijos – nuvalo užrasojusius akinius.

Juk mes negalime laimingai gyventi, nematydami tikrų spalvų ir formų. Negalime būti šildyti saulutės spinduliuose, būdami kažkieno šešėlyje.

     Maža to, tame šešėlyje ilgainiui sušąlame, pradedame nebejausti, nustojame rūpintis. Juk mes tik šėšėliai. Atiduodami savo balsa ir širdį atiduodate atsakomybę. Gyvenate maitindamiesi tikėjimu, kad jumis bus pasirūpinta. Nustojate rūpintis Patys. Nustojate mylėti Save, nustojate prisiimti atsakomybes už Savo gyvenimą. Taip mes nustojame džiaugtis kiekviena diena taip, tarsi ji būtų paskutinė.  

Nes tai neleidžia jums jaustis laimingais. Ilgainiui pasijaučiate silpni, menki bevaliai.

     Atrodo dabar tai jau tikrai niekas nepadės. Neįstengsite „čia tiek vargt...“. Viskas darosi nebepakeliama. Kažkas tai įvardina kaip motyvacijos nebūvimą, tačiau čia mirštančios širdies atodūsiai. Kiekvienas širdies dužis, pravarantis jūsų penkis litrus kraujo tūkstančio kilometrų kapiliarų greitkeliais, darosi vis sunkesnis. Kažkuomet šis pompavimas, dėl jūsų negyvybiškumo tampa sunkiausiu jūsų darbu. O tada ateina „etatų karpymas“...

Tačiau yra vienas užtikrintas būdas tai nutraukti.

Jums reikės:

Lemon PNG HD | PNG All
 • stiklinės
 • peilio
 • 500ml gryno vandens
 • vienos citrinos

Recepto eiga:

 1. Vandenį įpilate į stiklinę (150ml)
 2. Paimate citriną ir stipriai „pavoliojate“ į stalą delnu.
 3. Peiliu perpjaunate citriną pusiau, vieną pusę padedate į šaldytuvą.
 4. Kitą pusę išspaudžiame į stiklinę su vandeniu.
 5. Pamaišome šaukšteliu, paragaujam ar netrūksta rūgštumo.
 6. Išspaustą citriną peiliu supjaustome gabaliukais, dedam į likusius 350ml vandens
 7. Indą laikome šaldytuve, per kelias valandas vanduo prisisotins iš „likučių“ ir galėsite gurgšnoti karštą vasaros dieną.
 8. Pasigamintą kokteilį nešamės prie lango ar į terasą.
 9. Pasidžiaugiam kad pavyko įveikti dar vieną dieną ir mėgaujamės gėrimu.

Kaip tai veikia?

Kolkas pilnai atskleisti negaliu, apie tai galėsite paskaityti knygoje, kurią išleisiu artimiausiu metu. Tačiau jūs puikiai tai jaučiate:

 • Jaučiate, kad galite paruošti šį kokteilį.
 • Jaučiate, kad galbūt teks eiti į parduotuvę, nes berods nebėra citrinų.
 • Jaučiate, kad bet kuriuo paros metu toks kokteilis atgaivins ne tik kūną bet ir sielą.
 • Jaučiate, kad gal ir nelauksite rytojaus ryto, kad pasimėgautumėte šia akimirka.
 • Jaučiate, kad JAUČIATE.

Jūsų gebėjimą JAUSTI ir panaudosime šioje kelionėje.

Kelionėje?

     Kelionėje, kuri padės jums ne tik PRADĖTI TAI, ką jau senai laikas pradėti, bet ir užtikrins, kad šis pokytis – pasiliks su jumis. Jūs atkursite save iš naujo. Be vargo, be sunkumų ir be skausmo.

Kelionė prasidėjo jau vakar, bet jūs dar spėsite:

kelione prasidejo

Veiksmas vyksta Facebook grupėje: KetoAvocado Oficiali grupė.

Dalyvavimas nemokamas! Dalyvaukite, nes savo aktyvumu įkvėpiate bendražygiams stiprybės. Įgalinate juos išdrįsti. Parodote, kad čia juokų darbas!

 • Per ateinančius n mėnesių kasdien palaikysiu jūsų vidinį jausmą ir būsiu kartu kai bus sunku.
 • Kiekvieną dieną su kiekvienu jūsų pasidalinsiu jausmo arba informacijos žinutėmis, kurios padės kelyje.
 • Reguliariai išsikelsime naują užduotį, naują mažą žingsniuką.

Ilgainiui pažinsime ne tik maisto subtilybes bet ir savo gebėjimą išlaikyti dėmesį bei nepamesti savo vizijos.

Kiekvieną dieną būsime vis stipresni, o užduotėlės pradės nebekelti jokių sunkumų. Norite rytinės mankštos? Op ir yra. Norite vakarinių pasivaikščiojimų – VUOLIA. Nebeliks jokių „nenoriu, negaliu, nereikia“. Tapsite savo gyvenimo kalviais. Darysite tik tai, ką jaučiate, kad jums reikia daryti. Valgysite tai, ką jausite jūsų kūną prašant. Būsite geriausia savo versija.

Bet viskas prasideda nuo vienos citrinos.

Tavo laikas atėjo!

 

Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą