Nėra magiškos piliulės💊💉

ketogeninė mityba Sveika mityba sveikata tikslas

Prasidėjo dar vienas pavasaris.

Dar viena pirmoji mėnesio diena. Dar vienas pirmadienis. „Laikas vėl susiimti“ – pasakys kas antras iš mūsų. Bet kas šį kartą bus kitaip? Kas garantuos sėkmę... ? Mitybos planas? Lieknėjimo piliulės? Raumenis auginantys spalvotuose įpakavimuose parduodami miltukai? O gal tiesiog dėmesys, susikaupimas ir pasiaukojimas?

Taip, kaip nėra stebuklingų piliulių, taip nėra ir mitybos planų, kurių nesilaikant rezultatai gerėja. Esate tik JŪS ir JŪSŲ TIKSLAS. Jūs abu turite būti tame pačiame laike, toje pačioje plotmėje (geografiškai, lyriškai ar astrologiškai), toje pačioje realybėje. 

  • Jei jūsų tikslas pasislėpęs po pernykščiais rudenio lapais – jums nepavyks.
  • Jei jūsų tikslas tolimoje ateityje – jums nepavyks. 
  • Jei jūsų tikslas nutolęs šviesmečiais nuo jūsų kasdienybės – jums nepavyks.

    gyvenimo balansas su ketoavocado

Ir mane labiausiai liūdina tai, kad net KetoAvocado mitybos planas jums negalės padėti. Jei tik būtų būdas įsitikinti, prieš parduodant ar sudarant mitybos planą, kad žmogus turi tikslą, o ne vaikosi pasaulyje bene populiariausios šių laikų dietos, visiems nuo to būtų tik geriau: nei KetoAvocado komandai reikėtų rūpintis ir ieškoti nesėkmės priežasčių, nei jums reikėtų kvestionuoti mūsų veiklą, motyvus bei nuoširdumą. 

Bet šis įrašas ne apie tai! Anaiptol, vis daugiau žmonių tampa sąmoningi, empatiški ir supratingi. Vis daugiau įvertina švietėjiško darbo būtinybę ir vis daugiau stoja kartu su mumis į kovą su vėjo malūnais. Ir visgi... Net patys nuoširdžiausi, mieliausi, draugiškiausi žmonės vargsta su savo rezultatais! Jūs turbūt nepatikėsite, bet būtent šie žmonės man yra didžiausios sėkmės istorijos. Valios, ryžto ir užsidegimo etalonai bei sąmoningumo šviesuliai! Šie žmonės kiekvieną dieną kyla į kovą su pačiu savimi bei paklusti nesiruošiančiomis aplinkybėmis! Jie nenuleidžia rankų po vieno, dviejų ar penkiolikos bandymų; jie ieško problemos, kelia hipotezes, jas testuoja bei vertina rezultatus. Tai yra sunkus darbas! Gal netgi sunkiausias darbas pasaulyje! Nes juk kovoti reikia su pačiu savimi!

Kodėl tie žmonės nepasiduoda? Gal todėl, kad sveiku protu bei nuovoka suvokia sveiko, visadalio, pirmapradžio maisto būtinumą. O gal nuojauta jiems kužda, kad tai geriausia, ką jie gali padaryti dėl savo sveikatos. Gal protėvių balsas iš praeities šaukia per sapnus, kad būtent mėsa, žuvis, kiaušiniai, pieno produktai ir saujelė žalumynų jiems padėjo išlikti, evoliucionuoti bei klestėti...

Taigi, nepriklausomai nuo to, ar esate naujokas tik atradęs ketogeninę mitybą, ar jau kurį laiką kovojate su savo kūnu bei aplinkybėmis, jums padės šis patarimas: būkite čia ir dabar kartu su savo tikslais. 

gera savijauta su ketoavocado

Paklausite kaip galima būti kitaip? Paprasta – kažkas iš jūsų gyvena rezultatais, vargina vaizduotę ir vizualizuoja idealų kūną. Kiti gyvena dešimtos klasės prisiminimais ir jaunatviško, grakštaus kūno įvaizdžiais puoselėja viltis sugrįžti į tuos laikus. Kiti, nors ir kelia realius, kasdieniškus tikslus – pamiršta, kad būtent dabar yra laikas veikti: ne vakar ir ne rytoj. 

Jūs kasdien valgote maistą (išskyrus retkarčiais kai pabandote ištęstinį badavimą), tai būtent čia ir turi prasidėti jūsų kelionė. Kaip kažkas yra pasakęs: geriau nevalgykite nieko, negu valgykite bet ką. Taigi, dar prieš iškeliant tikslus, turite suprasti, kad čia ir dabar, stovint prie šaldytuvo, valgykloje ar užsisakant maistą per aplikaciją. Būtent tai, ką įdėsite į burną šiandien atsilieps jūsų savijautai rytoj.

keto mityba su ketoavocado

Taigi čia ir jūsų TIKSLAS. Vienintelis TIKSLAS - priimti kasdienį mitybos sprendimą kaip įmanoma sąmoningesnį. Jei viskas ką galite padaryti šiandien yra suvalgyti lavašą lėkštėje ar salotas iš McDonalds – tebunie! Tai kur kas geriau negu mėsainis ar augaliniuose aliejuose permirkusios bulvytės! Jei neturite galimybės mėgautis laukine Ramiojo Vandenyno lašiša, net neabejokite, kad Norvegijoje užauginta lašiša bus kur kas geresnis pasirinkimas, nei sumuštinukas ar spurgytė. 

O tam, kad sužinotumėte kas kaip su kuo ir kada valgoma sekite KetoAvocado.ltSenesnis įrašas Naujesnis įrašas


Rašyti komentarą