Nauja pradžia. Pirma diena 🌿

kiekvienas rytas nauja pradzia

      Pripažinsiu, iki šiol buvo ne vienas bandymas maksimaliai „susiimti“, tačiau šį kartą viskas gerokai kitaip. Praėjo lygiai metai klaidžiojimo tarp žemės ir dangaus, tarp kontrolės ir laisvės, tarp emocinio valgymo ir mėgavimosi maistu. Didžiąją dalį gyvenimo tikėjau, kad sportas ir mityba yra viskas ko reikia, norint pasiekti gerą savijautą bei kūno sveikatą. Tikėjau iki tol, kol gyvenime atsitikusios aplinkybės privertė pajausti, kad yra kažkas daugiau. Ir to „kažko“ svarba mūsų mentalinei ir fizinei gerovei labai reikšminga. Tas kažkas – mūsų siela, dvasia, širdis...  (kaip pavadinsi – nepagadinsi). Suprantu, kad daugeliui gali būti sunku iš karto priimti šį faktorių, tačiau galite patikėti – tai yra mūsų savijautos šaltinis. Apie šią, bei panašias, su dvasingumu ir sąmoningumu susijusias temas kiek plačiau galite sekti mūsų naujame projekte „Vienetai“. O dabar grįžtam prie „iššūkio“

      Šiai dienai jaučiu, kad pats žodis „iššūkis“ čia nebėra tinkamas. Iššūkis gali pasibaigti, o čia tik pradžia. Ir ateinančios 12 dienų bus tik pradžia. Taip pat ir išbandymu to nepavadinčiau, nes lyg ir ne eksperimentuoju, o tiksliai žinau ką darau ir kur link einu. Neturiu tikslo kurį privalau pasiekti, neturiu ambicijos kažkam kažką įrodyti, nežinau kaip bus rytoj, bet šiandien darau viską, kad gyvenčiau 100% kokybėje.

Kaip rasti kokybę?

      Ta kokybė nėra apie fanatišką ar net maniakišką discipliną bei kontrolę. Taip pat tai nėra ir viskam sakymas „TAIP“. Tobulumas slypi paprastume. Tik pajautę savo ašį galime rasti paprastumą kiekviename veiksme. Taigi, nuo šiol mane lydi tik vienintelis klausimas: kaip aš dėl to jaučiuosi?

  • Kaip jaučiuosi dėl savo miego?
  • Ar jaučiu, kad man dabar reiktų kavos?
  • kaip jausčiausi padaręs rytinę mankštą?
  • Jaučiuosi užsisėdėjęs? O gal jaučiu, kad prarandu dėmesį?
  • Jaučiuosi taip, lyg lengviau/smagiau/įdomiau būtų pabėgioti ar prasivažiuoti dviračiu?
  • Jaučiu, kad reikia grąžinti dėmesį į kūną? Jaučiu, kad kūnui reikia pailsėti?

      Tikiu, kad uždavus sau šiuos klausimus rasime visus tyriausius atsakymus. Taip pat žinau, kad anksčiau visi šie klausimai pasislėpdavo po „jaučiu alkį“. Alkio nėra, tai tik dar vienas būdas atitraukti mūsų dėmesį nuo beprasmių darbų ir grąžinti jį į jausmą. Pajauskite pilnatvę ir nereikės jausti alkio. Pajauskite vidinę ramybę ir nereikės varginančių išorinių tikslų. Pajauskite Meilę sau ir nereikės vargti su patirtu skausmu.

Sužinoti kaip man sekasi galėsite:

Kasdieniai įrašai apie tai ką valgau ir kaip dėl to jaučiuosi:

Facebook grupe KetoAvocado

Pasidalinimai apie naudojamus įrankius:

Marius keto

Atsakymai į klausimus kaip jaučiuosi Fb ir IG istorijose. Tad kviečiu draugauti ir dalintis kartu su manimi naudojant grotažymę #naujapradzia

 

KetoAvocado daugiau nei maistas


Senesnis įrašas Naujesnis įrašas


Rašyti komentarą