kvantine fizika keto mityba ketoavocado ketogenines dietos blogas

Kvantinė fizika ir keto mityba🌠📚

      Kadangi keto mitybos grupėje atlikus apklausą nubalsavote, jog techniniai ir praktiniai ketogeninės dietos niuansai šiai dienai jus domina labiau, negu psichologiniai, šis straipsnelis iš apčiuopiamo mokslo srities. Apie kalorijas, jų skaičiavimą ir neskaičiavimą kalbėta ir prikalbėta, dėl to šį kartą nuo įprastos fizikos ir termodinamikos žengiame į kvantinės fizikos skyrelį (tik neišsigąskite, formulių ir painių sąvokų nebus)

Kodėl kvantinė fizika tampa vis aktualesnė mūsų gyvenime?

      Greičiausiai dauguma jūsų esate girdėję apie "traukos dėsnį" (angl. law of attraction), kuris, paprastai kalbant, teigia, jog ko labai norėsi tą ir pritrauksi. Žinoma kvantinės fizikos mokslininkai tam turi ir sudėtingesnių paaiškinimų, tačiau mums užtenka žinoti, kad viskas kas sudaro mus bei mus supančią aplinką yra tiesiog tobula tvarka sudėliotos mikro detalės, o likę 96% absoliučiai visko yra tiesiog tuštuma - eteris. Širdis - mūsų elektromagnetinio lauko ir energijos generatorius, o smegenys tarsi siųstuvas, kurio pagalba tą energiją išspinduliuojame į eterį. Kaip ir mums pažįstamoje fizikoje ir kalorijų moksle, taip ir mikro kontekste galioja elementarus energijos tvermės dėsnis - energija iš niekur neatsiranda ir niekur nedingsta. Taigi, tai ką jūs kažkada sugalvojote ir paleidote per "savo antenas" anksčiau ar vėliau vienokia ar kitokia forma bet tampa jūsų realybe. Dažnu atveju to net nepastebime, arba atsimename tik po kurio laiko. Būtent šie dėsniai ir principai įgalina "maldų ir prakeiksmų" veikimą. Kuo daugiau įdarbiname širdį prie konkretaus ketinimo, tuo daugiau energijos išspinduliuojame, tuo greičiau dalykus manifestuojame savo gyvenime.
      Tai čia taip trumpai nupasakojau ką teigia paskutinių 10-ies metų populiarioji literatūra. Norit tikėkit, norit netikėkit, nuo to realybė nesikeičia... nors.. o gal keičiasi???

kvantine fizika ir keto mityba traukos desnis

Kodėl mums tai turėtų rūpėti laikantis keto mitybos?

Dar šiek tiek mokslo ir einam prie praktikos. Prieš 220 metų fizikas Tomas Jangas (Thomas Young) atliko eksperimentą, kurio metu parodė bangų ir dalelių dualumą. Tiems, kas nori sužinoti daugiau apie šį eksperimentą ir geriau pažinti mus supantį pasaulį, rekomenduoju pažiūrėti "Mokslo sriuba" reportažą:

      O tiems, kas nori trumpai ir aiškiai: stebėtojas daro įtaką rezultatui. Labai jau trumpai.. o praktiškai tai paaiškina placebo efektas: jūs turite lūkestį ir apie 30% atveju būtent tai ir atsitinka. Pavyzdžiui matuojant vaistų efektyvumą ar atliekant kitus aukštesnio patikimumo mokslinius tyrimus siekiama, kad rezultatai pranoktų kontrolinės grupės rezultatus, kuriai dažnai suteikiama "placebo" alternatyva.
      Na ir kai jau jus apšildžiau visais šitais moksliškumais, išduosiu "tikėjimo paslaptį": 

JŪS TURITE BŪTI TIKRI, KAD ESATE KALORIJŲ DEFICITE.

      Nepriklausomai nuo to, ar valgysite pakankamai subalansuotą maistą, ar tikrai visą laiką išlaikysite ketozės būseną, ar gausite pakankamai maistinių medžiagų.. apie 30% rezultato priklausys vien nuo to, kad žinote, jog valgote mažiau negu reikia. 
      Su šiuo fenomenu teko susidurti ir asmeniškai: atrodo neskaičiuoji, bet valgai tvarkingai, iš pažiūros tiek kiek reiktų.. rezultato nėra.. paimi, susiskaičiuoji, kažką pridedi, kažką atimi - rezultatas ateina. Pabandykit! O gal jau dabar galite patvirtinti?

Vadovaujantis šiuo principu peržiūrėkite kiekvieną ketogeninės mitybos aspektą:

  • Ä®sitikinkite, jog tai yra sveika mityba, o ne organizmą alinanti dieta
  • Ä®sitikinkite, jog esant tam tikroms diagnozėms, Å¡i mityba gali bÅ«ti naudinga, o ne pakenkti (jei reikia mokslinės literatÅ«ros, kreipkitės - padėsiu)
  • Pajauskite, kad jÅ«sų kÅ«nas jaučiasi geriau "ant ketonų" negu valgant viską iÅ¡ eilės

Vien čia jau turite 90% (3x30%) rezultato...

Tai toks pasidalinimas iš mokslo perspektyvos, tikiuosi patiko! O jei ne, padiskutuokime! Vistiek visi visada esame teisūs ;)

ketoavocado daugiau nei maistas

 

Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą