Dar vienas KetoAvocado komandos narys

Dar vienas KetoAvocado komandos narys

Sveiki KetoAvocado fanai!

    Keto mityba su rasa simonEsu Rasa Simonavičienė arba tiesiog Rasa Simon, ko gero esame susitikę tiek Keto mitybos grupėje, tiek Oficialioje KetoAvocado grupėje, o gal ir sekėte mano asmeninį puslapį "Raktas į keto pasaulį pagal Rasą Simon". Dabar šio puslapio pavadinimas šiek tiek supaprastintas ir jį rasti galite čia.
     Pagal išsilavinimą esu kvalifikuota ergoterapeutė, studijavau Kauno kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete. Po ergoterapijos studijų baigimo, liko didžiulis noras plėsti žinias įvairiose su sveikatingumu susijusiose srityse, o bėgant metams vis labiau linkau link maisto ruošimo. Tuo pačiu ieškojau ir tyrimų kaip vienoks ar kitoks maistas veikia mūsų organizmą, endokrininę sistemą, psichologinę būseną. Nors sveikatingumo tema mane lydi jau gerus dešimt metų (!), bet kardinaliems pokyčiams mityboje ryžausi tik prieš gerus 10 dešimt mėnesių, kai jaučiau, kad žinių bagažas gana didelis. 

     Pradėjusi nuo mažai angliavandenių turinčios dietos (angl. low carb), mažais žingsneliais visiškai eliminavau angliavandenius iš savo mitybos raciono. Po kurio laiko išbraukiau ir daržovęs bei pabandžiau "mėsaėdžio" mitybą (angl. carnivore). Supratusi, kad daržovių atsisakyti nenoriu, šiai dienai savo mitybą laikau keto-carnivore kombinacija. Esu labai laiminga atradusi ketogeninė mitybą, dėl to tik atsiradus progai skleidžiu informaciją, padedu, konsultuoju visus norinčius pasiekti įvairius su sveikatingumu susijusius tikslus.

     Ketogeninę mityba man tapo puikiu sveikatos problemų sprendimo būdu. Jau seniai pamiršau kas yra alkis (susibalansavo alkio ir sotumo hormonai), nebejaučiu nuotaikų kaitos, išsigydžiau odos problemas (celiakiją bei aknę), niekada nebesiskundžiu prieš tai įprastais- galvos skausmu ir rankų tirpimas. 

Rasa Simon KetoAvocado nare   Kadangi suprantu, kad dietos ilgalaikėje perspektyvoje nėra efektyvios,  ketogeninės mitybą niekada nežiūrėjau kaip į dietą. Mano nuomone tai yra dalis sveiko gyvenimo būdo dalis, leidžianti ne tik atsikratyti papildomų kilogramų bet ir grąžinti organizmą į pirminę, sveiką kondiciją. 
     Tikiu mano asmeninė patirtis ir turimos žinios, sukurti receptai, produktai padės naujiems ketogeninės mitybos propaguotojams pagerinti ne tik sveikatos būklę, bet ir atsikratyti nereikalingų kilogramų!

Grįžti į tinklaraštį

2 komentarai (-ų)

] Icuyoh mhk.twmk.ketoavocado.lt.uzz.pu http://slkjfdf.net/

ipojuyofuqo

] Ajogelijo eql.xgxo.ketoavocado.lt.xjk.fe http://slkjfdf.net/

uguhetge

Rašyti komentarą