naujas KetoAvocado komandos narys Jurga

Dar viena KetoAvocado naujokė - Jurga

Sveiki, KetoAvocado fanai!

Esu Jurga Girutytė, nuo 2008 metų dirbu šeimos gydytoja. Pastaruosius keturis metus (nuo 2016 m) praktikuoju klinikoje "Antėja", Viršuliškių padalinyje Vilniuje.

Šeimos gydytojos rezidentūrą baigiau 2008 m. Domėjausi nutukimo biochemija, esu baigusi ultragarsinės pilvo ir kaklo diagnostikos kursus, dirbau echoskopuotoja. Darbas paskutinius 4 metus, su tyrimais, davė daug kitokios patirties.

Žemo angliavandenių kiekio mitybą naudojau jau seniai, bet daugelis straipsnių nukreipdavo prie ketogeninės mitybos. Norėjosi apie ją sužinoti. Tada prisijungiau prie keto mitybos grupių - kelių - ir ėmiau skaityti. Tas periodas supažindino giliau, kol pradėjau pati tą mitybą, praėjo apie pusmetis, gal ir ilgiau.

Gyvenimo atskirais laikotarpiais turėjau antsvorį, o po gimdymo ir visai nutukau, svoris vienu momentu siekė apie 116 kg, prasidėjo 2 tipo cukrinis diabetas. Didžiuma antsvorio riebalinės masės pavyko atsikratyti labai apribojus kaloražą ir sportuojant, o vėliau laikantis baltyminės mitybos, vėliau žemo angliavandenių kiekio mitybos. Bet jaučiausi alkana. Beveik visada. O šią problemą puikiai išsprendė ketogeninė mityba, kurią atradusi labai džiaugiuosi.

komandos nare JurgaKetoAvocado puslapis buvo pirma pažintis su keto - ten skaičiau pagrindinę informaciją ir rinkausi receptus, vėliau ten užsakiau mitybos planą, o dabar tapau dalimi komandos ;) 
KetoAvocado fanams, sekėjams bei klientams galiu padėti vertininant - tyrimus, bendrą būklę, analizuojant žmogaus anamnezę kartu su kitais komandos nariais padėsime pasiekti pačio geriausio tikslo - puikios savijautos!

 

Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą