Ketvirtojo KetoAvocado mėnesio iššūkio apibendrinimas ir kvietimas į Penktąjį iššūkį

Ketvirtojo KetoAvocado mėnesio iššūkio apibendrinimas ir kvietimas į Penktąjį iššūkį


Naujo kelio pradžia jau čia ! 


Praeitą savaitę užbaigėme Ketvirtąjį KetoAvocado mėnesio iššūkį. Šio iššūkio dalyviai pasižymėjo netik puikiomis žiniomis apie ketogeninės mitybos principus ir maistą, bet ir sportiniais pasiekimais. Baigiantis ketvirtajai iššūkio savaitei keletas dalyvių dalyvių dalyvavo bėgime!
Nors iššūkyje dalyvavo tik 30 dalyvių, bet jie visi buvo motyvuoti ir tikslingai judėjo link savo tikslų. Vieniems buvo svarbu perprasti ketogeninės mitybos principus ir patiems susidėlioti meniu, lėkštės turinį, kad nestokoti riebalų ir baltymų gaunamų iš maisto, kitiems pasiekti svorio metimo tikslų.

Per mėnesį pasidalinta virš 800 nuotraukų koliažų ir virš 50 sporto video, nuotraukų komentavimui skirta virš 30 valandų, nes kiekvienas dalyvis gavo asmenines kasdienes konsultacijas apie savo tos dienos maistą, o ketvirtosios savaitės metu tai vyko gyvų transliacijų metu!

Bendrai visų dalyvių atsikratyta virš 20 kg kūno svorio, išsiugdyti įpročiai teisingai maitintis valgant 2-3 kartus paroje bei užsiimti tikslinga nepertraukiama bent 30 minučių fizine veikla. O veiklos kuriomis užsiėmė dalyviai buvo labai įvairios, nuo ėjimo iki bėgimo, sporto salės treniruočių iki pasiplaukiojimų su burlentėmis. O šauniausia dalis, kad trys laimingieji užėmę 🥇🥈🏅 vietas gavo galimybę išsirinkti prizus iš mūsų partnerių, t.y Pirmas Šaukštas, Energijos Produktai ir Amritaplanet!


 Dalyvių patirtys įspūdingos 


Pirmosios vietos nugalėtoja Donata dalijasi savo įspūdžiai apie dalyvavimą iššūkyje : “ Mano sekmės istorija... :)
Apie KETO mitybą buvau daug girdėjusi, skaičiusi, bet kaip ir visi žmonės esu skubanti; lekianti; dirbanti- dviejų vaikų mama 🙂 galvodavau vis rytoj reiks pamėginti 🙂 kadangi nedegiau dideliu noru- atsirasdavo tūkstantis priežasčių kodėl ne dabar 😂 ir mano viena iš draugių surado iššūkį, atsiuntė nuorodą 🙂 aš net neskaičiusi užsiregistravau 😂 paskui tik supratau, kad dabar bus kažkas...
Esu žmogus keliantis sau tikslus, galvoju gerai reik tai reik... 1- prisiversti gaminti.
2- atsisakyti redbulio. 3-valgyti (kažkada dievinau gaminti, turėjau net užkandžių svetainę, bet per laiką atsirado apatija procesui...) Aš neturėjau laiko pasimėginti, tik stebėjau merginas visą pasiruošimo savaitę 🙂 pirma iššūkio dieną ir pradėjau....
Visą gyvenimą turėjau mitybos problemų- aš nevalgi, vegetarė (nes nuo mėsos sutrinka virškinimas), parašiau savo mitybos specialistui ką padariau. 😂 o jis man- šaunuolė bandom. Neturėjau tikslo laimėti, mano noras- pagaliau vėl jausti malonumą valgant 🙂 tas įsipareigomas kasdien siųsti maisto ataskaitas davė daug naudos, ugdant rutiną 🙂 sportas mūsų šeimos realigija 🙂 sportavau iki vaikų, su vaikais ir dabar kaip jie pakankamai dideli, dienos sukosi greitai, dalyvės puikiai gamino, pradėjom vis daugiau bendrauti ir nepastebimai iššūkis baigėsi... tada iškilo klausimas - ar likti? ar - nutraukti? 🙂 pastebėjau, kad dingo nuotaikų kaita, depresijos, geriu beproto DAUG VANDENS, vėl šviesiau akyse 🙂 žinoma nukrito svorio... ( jis man kaip šalutinis efektas, nesveriau niekada daug, pradėjo skrandis virškinti mėsą.) sudėjus pliusus ir minusus pasirinkau KETO kaip gyvenimo būdą, ne kaip žaidimą ar trumpalaikę dietą. Labai puiku, kad turėjau tokia patirtį 😉 linkiu ir visiems būsimiems dalyviams, nerti stačia galva, išeiti iš komforto zonos ir pajausti visą teikiamą naudą, mėnesio tikrai pakaks ištyrinėti save 🙂 o laikas Sau visada neįkainojamas. Ačiū #ketoavokado už idėją “.

Simona, užėmusi antrąja vietą sako: “Praėjo mano pirmas Keto mėnuo 👍👍👍. Vakar atrodė, kad suvalgyčiau dramblį. Nu tai ir valgiau. Tik Keto. O šiandien užlipau ant svarstyklių. Dar minus 0,5 kg. Prisipažįstu - Keto pradėjau dėl vienos vienintelės priežasties - svorio. Energijos ir sveikatos man niekad netrūko (net po bemiegių maitinimo naktų), su sportu nesusipykus - lėkdavau į salę 4/5 kartus per savaitę. Išeidavau išgręžta iki paskutinio lašo. Bet svoris nejudėjo.. Nebeveikė jokie metodai - kurie iki gimdymo (o gal 40mečio) atrodė darė stebuklus. Atrodė kūnas užsikonservavo tame viršsvoryje.. Visi lyg ir buvo pripratę, kad taip atrodau. Bet tik ne aš. Ir tada šioje grupėje pamačiau kvietimą į Keto mėnesio iššūkį. Ką gi, jau beveik 7 kg praeity! 💃🏽💃🏽💃🏽 Ir tai tik pradžia.
Visiems rekomenduoju išbandyti! 💚💚💚

Esu dėkinga, kad pirmąjį Keto mėnesį praleidau ne viena! Nes dabar eiti į priekį pasidarė drąsiau, lengviau ir su nerealia motyvacija! “.

Ir trečiosios vietos nugalėtoja Simona dalijasi savo patirtimi apie dalyvavimą iššūkyje: “
Vienareikšmiškai vien tik teigiamas atsiliepimas. Vien jau dėl to, kad gavome labai daug žinių, pataisymų, pastabų, ką turėtume pakeisti savo mityboje, kad maistas būtų kuo naudingesnis mums, buvo nuolat komentuojamos mūsų nuotraukos, už ką tikrai labai dėkoju ir asmeniškai Jums ir visai KetoAvocado - aš negaliu nesižavėti jūsų darbu. Tikrai visąlaik buvo atsakyta į pagalbos šauksmą. Labai smagu, kad buvo aktyvumo iššūkių, kuriais dalinomės tarpusavyje - tai tik padarė įdomesniu visą mūsų laiką. Ačiū už maisto iššūkius, kuriuos galėjome pasirinkti vykdyti (aš net sutikčiau kas savaitę turėti po maisto ir sporto iššūkį - pvz, savaitei atsisakyti pieno produktų, savaitę skaičiuoti ir registruoti kcal, savaitę valgyti tik 2k/d, nueiti nors viena karta 25k zingsnių ir t.t. tai tik idėjos). Ačiū visoms narėms už dalinimąsi receptais. Labai geras laikas ir kaip man šio iššūkio kartais dabar trūksta 🙂 ačiū!”.

Ir dar daugybė teigiamų emocijų, naujų dalyvių draugysčių, palaikymo, įdomių diskusijų vyko mūsų rengtame Ketvirtajame KetoAvocado mėnesio iššūkyje !


Norite išbandyti savo jėgas ketogeninėje mityboje ir perprasti šios mitybos principus, o gal norite numesti svorio ir laimėti prozinį fondą? Dalyvavimo sąlygos itin paprastos.
Mėnesio Iššūkio taisyklės:
⁃ Valgomas tik keto maistas, pateikimas 1 maisto nuotraukų koliažas per dieną
⁃ Kasdienis sportas minimum 30 minučių nepertraukiamos veiklos (ataskaita iš programėlės 30 min ėjimo/bėgimo/mankštos ar panašiai), arba sporto video, arba minimum 25000 nueitų žingsnių - vienas iš šių dalykų!
⁃ Pagarbus bendravimas vienas su kitu ir administratoriais (nesilaikant šios taisyklės - dalyviai bus šalinimi).


Dalyvauti iššūkyje galima 3 būdais:
1. Kaip dalyvis su pretendavimu į prizinį fondą (25€ mokestis)
2. Kaip dalyvis be pretendavimo į prizinį fondą (15€ mokestis)
3. Dalyvis - stebėtojas (10€ mokestis)

Vietų skaičius ribotas!

Grįžti į tinklaraštį

1 komentaras

Labai noreciau dalyvauti uz €15 auginu 5 vaikiukus daugiau sau leisti negaliu :(

JUstina

Rašyti komentarą