KetoAvocado mėnesio iššūkis - Trečiojo etapo rezultatai

Iššūkis

KetoAvocado mėnesio iššūkis - jūsų gyvenimą pakeisiantis mėnesis !


Jau tradicija tapęs KetoAvocado mėnesio iššūkis keliauja toliau ir skelbiame Ketvirtąjį iššūkį !
2020 metų balandžio 6-tą dieną įvyko pirmasis KetoAvocado komandos organizuotas iššūkis, kuriame sudalyvavo net 86 dalyviai! Kaip sekėsi šio iššūkio dalyviams galite perskaityti čia. Gegužės 11-ąją startavo antrasis iššūkis, kuriame registravosi 30 dalyvių, o finišo tiesiąją pasiekė net 24 iš jų!

2020 Birželio 15-ąją startavęs trečiasis iššūkis sėkmingai baigėsi. Jame dalyvavo 53 dalyvės. Iššūkio metu buvo pasidalinta:


✅ virš 1800 vnt maisto nuotraukų koliažų
✅ virš 100 sporto video.

Prizinės vietos šiame iššūkyje buvo 4, nes 3-4 vietas užėmusios dalyvės surinko po vienodą taškų skaičių. Prizinės vietos buvo šios vertės:

🥇133€

🥈95€

🥉po 76€

Dalyvės stebino ne tik keto patiekalų išradingumu, bet ir didėjančiu fiziniu aktyvumu:
✅ viena iš dalyvių nuėjo virš 20 km vienos dienos metu
✅ o kita dalyvė nuvažiavo dviračiu virš 70 km vienos dienos metu!

O šauniausia dalis, kad 23 dalyvių, kurios pasidalijo savo svorio metimo rezultatais, bendroje sumoje atsikratė virš

85 kilogramų kūno svorio!!!

Vienos atsikratė 3 kg, o kai kurios net 7 kg. Ir visa tai įvyko laikantis švarios ketogeninės mitybos ir kasdien aktyviai judant.

Dalyvių įspūdžiai apie dalyvavimą iššūkyje :

 • “KetoAvocado iššūkis - asmeniškai man - metu atradimas! Disciplina, patarimai, draugiška, bet reikli aplinka įpareigoja būti sąžiningu sau ir kitiems. Tai stimulas pradėti naują kelią 😊 ! “. Ši dalyvė numetė 3.5 kg, o šauniausia tai, kad sureguliavo savo gliukozės kiekį kraujyje nuo 8mmol/L iki 5.5 mmol/L !
 • Trečiojo iššūkio nugalėtoja sako “ Negalvojau, kad metant svorį galiu būti energinga ir svarbiausia soti 😍 Pamilau Keto vien dėl to 😉 o šauni, palaikančių iššūkio merginų grupė, davė motyvacijos bombą 💚” Ši dalyvė taip pat tapo iššūkio rekordininke, nes per mėnesį neteko 8 kg! 
 • Antrosios vietos laimėtoja džiaugiasi, kad “ Iššūkiai mane įtraukė į keto. Išmokau teisingai valgyti, gerti vandenį, skaičiuoti ką valgau. Taip pat pradėjau judėti. Kai nežinai ką valgyt vakare - visad rasi idėjų tarp dalyvių foto. Nuostabi patirtis tikrai - savo jėgų išbandymas, naujos pažintys. Viskas super! “.
 • Trečiosios vietos prizininkės patirtis: “Dalyvavimas iššūkyje paskatino daugiau judėti, siekti asmeninių iššūkių ėjime/bėgime. Taip pat iššūkio kolegių patarimai, pastabos dėl maisto derinių paskatino maitintis kokybiškiau. Administratorių priežiūra bei patarimai taip pat labai padėjo susitvarkyti valgymus. Sutiktas puikus, draugiškas bei padedantis tobulėti kolektyvas🙂 
 • Ketvirtosios vietos dalyvės atsiliepimas “ Dalyvavimas iššūkyje padėjo susistatyti valgymo rėžimą (valgyti du kartus dienoje) ir beabejo atsirado judėjimo/sporto disciplina nepriklausomai nuo oro sąlygų. Rezultatų siekti turint tokią palaikymo komandą, kurią sieja vienas tikslas yra lengviau ir įdomiau!!! Rekomenduoju kiekvienam, kuris vis dar dvejoja 😉”. 


Taip pat buvo dalyvių, kurios dalyvavo antrąjį ir trečiąjį kartą. Jų patirtys tokios:

 • “Iššūkis man padėjo ne tik numesti svorio, bet ir susikurti maitinimosi režimą. Nebeliko užkandžiavimų, dingo alkio jausmas. Lieknėju, turiu daug energijos, esu geros nuotaikos ir dalyvausiu dar !”.

Visuose trijuose iššūkiuose dalyvavusios dalyvės patirtis:

“ Pirmajame iššūkyje buvo bandymų ir ieškojimų metas. Daug vertingų patarimų.
Taip pat prasidėjo sportas kiekvieną dieną, kuris tęsiasi be pertraukos nuo pat pirmojo iššūkio iki dabar. Pradėjau ėjimą su 5km. Dabar patobulėjau, nes išbėgu 7 km distanciją, o jei ėjimas, tai be 9km net neprasidedu!
Antrajame iššūkyje panaudojau sukauptas žinias iš pirmojo ir visai puikiai pasisekė sudalyvauti, užėmiau 🥉 vietą!
Labai džiaugiuosi antrojo iššūkio kolektyvu, labai nuoširdžios mergaitės (dalyvės). Iššūkio administratoriai taip pat super. Jaučiuosi super gerai ir tikriausiai fižiskai stipriausia per visa savo gyvenimą!!!
Tai keto ir iššūkiai yra super gėris. Trečiajame iššūkyje pasitraukiau į stebėtojų gretas dėl asmeninių priežasčių.”

Tikrai įspūdingos patirtys!Visiems norintiems išbandyti jėgas ketogeninėje mityboje, susiformuoti įprotį kasdienei tikslingai sportinei veiklai, o gal net užimti prizines vietas bei turėti galimybę išsirinkti sau prizą iš mūsų partnerių, kviečiame registruotis dalyvio anketai! 

Dalyvavimo būdai yra šie:

 • Dalyvavimas su pretendavimu į prizines vietas 
 • Dalyvavimas be pretendavimo į prizines vietas 
 • Dalyvavimas stebėtojų gretose.

 Senesnis įrašas Naujesnis įrašas


 • Aukse“ platformoje „

  Dalyvauju

 • renata Skerstonienė “ platformoje „

  Noriu dalyvauti menesio issukyje! Aciu.


Rašyti komentarą