Nauja KetoAvocado partnerė - Biofarmacija.lt 💊🌱👨‍🔬

Elektrolitai Papildai

     KetoAvocado komanda nuolat ieško būdų, kaip palengvinti ir pagerinti jūsų kasdienybę, tobulina savo puslapį, receptus ir žinias. Tuo pačiu plečia ir savo draugų ratą, kurie taip pat prisideda prie jūsų lengvesnės ir sveikesnės kasdienybės

Pristatome naujus savo draugus ir partnerius Biofarmacija.lt

     Tai įmonė, įsikūrusi jau 2012metais, kuri dirba tam, kad jums būtų dar lengviau rūpintis savimi ir savo sveikata. Jie vieninteliai Baltijos šalyse siūlo Izraelyje gaminamus - unikalius, visiškai natūralius maisto papildus, kuriuose nėra pridėta nereikalingų sudedamųjų medžiagų, todėl šiuose produktuose nerasite  konservantų, emulsiklių, dažiklių, tirštiklių ar stabilizatorių.  Šiems maisto papildams išgauti yra naudojamas Negyvosios jūros vanduo, kurį garinant galima išgauti net 45 mikroelementus, tarp jų ir kalį, magnį, kalcį, cinką, geležį. Dauguma šių įmonės papildų yra saugomi pasaulinių patentų bei turi chalalinio ir košerinio maisto sertifikatus.

     Dabar ir jūs turite puikią galimybę savo organizmą papildyti reikalingais mikroelementais, vitaminais, maisto papildais, kadangi dauguma Biofarmacija įmonės siūlomų produktų yra tinkami keto mitybos besilaikantiems žmonėms. O dar, KetoAvocado draugams bus pritaikytos specialios nuolaidos ir išskirtiniai pasiūlymai!

 

Geriausi elektrolitai laikantis keto dietos

     Biofarmacija puslapyje galima rasti didelį pasirinkimą įvairių papildų, vitaminų ir mineralų, tačiau labai svarbu atkreipti dėmesį, kad jų sudėtyje nebūtų cukrų ar fruktozės, kurie naudojami skonio gerinimui. Kadangi, kaip žinome, laikantis keto dietos yra ribojamas angliavandenių bei cukrų kiekis. 
Papildai su gera sudėtimi, kuriuos rekomenduojame mes - Sport & Basic elektrolitai ir maisto papildas bioCa+K+Mg+Zn su Vitaminu D3.
ketoavocadobiofarmacija


Senesnis įrašas Naujesnis įrašas


  • „Idomu“ platformoje „“

    Per dieną kalio reikia 3 gramų tai yra 3000mg. O šituose papilduose kalio tik 300mg.


Rašyti komentarą