Kiek kainuoja laikytis keto? (3dalis)💰💸🤤

Trečioji diena - skaičiuojam toliau

     Trečioji diena, kai skaičiuoju ketogeninės mitybos kaštus. Jei skaitėte pirmą blogo įrašą šia tema, ko gero pastebėjote, kad keto mityboje vyrauja nenuobodus ir įvairus maistas. Antrojoje dienoje nepavyko susirinkti visų maistinių medžiagų, tačiau dėl būvimo ketozėje jaučiausi puikiai ir sočiai. Ši diena visai kitokia – valgiau du stiprius valgymus ir vieną užkandį viduryje jų.

Eglės stebuklai

Idaryti keto kiausiniai     Taigi, anksti pradėjęs dieną sugebėjau išlikti nevalgęs iki maždaug pusės 3, o grįžus namo, Eglė jau buvo paruošusi įdarytų kiaušinių. Tai nebuvo nei planuotas, nei siūlytas receptas, o tiesiog tai, ką rado šaldytuve, kad nereikėtų eiti į parduotuvę. Standartiškai taip elgiasi vyrai, bet ir Eglė žino, kad maistas man pirmiausiai energijos šaltinis, o greičiau jau valgysiu keptą, nemarinuotą, be prieskonių vištienos krūtinėlę, nei lauksiu papildomas pusantros valandos užuosdamas maistą, bet negalėdamas valgyti.
     Sprendimas buvo gana logiškas ir aiškus, naudotas standartinis įdarytų kiaušinių receptas, bet pasitelkta improvizacija, praturtinant patiekalą geraisiais riebalais iš avokado (kuris jau porą dienų gulėjo prinokęs). Nuo šiol ir šią įdarytų kiaušinių versiją galėsime naudoti mitybos planuose, nes skonis tikrai geras! Taigi, naudotas avokadas, 5M dydžio ekologiški kiaušiniai, 50g kaimiškos šoninės, 20g alyvuogių ir tiek pat majonezo.
      Viso šis patiekalas turėjo 774 kilo kalorijas, 69 gramus riebalų, 33 gramus baltymų ir 2 gramus angliavandenių. O matematiškai apskaičiavus jo vertę, parduotuvinėmis kainomis – 2,94€. Kaip ir neblogi dienos pietūs už tokią kainą.

Antra dienos pusė

riesutai     Toliau sekė BP13 ir maža porcija riešutų (po 20g graikinių ir migdolų), čia susirinkau dar 563 kilo kalorijas, 55 gramus riebalų, 10 gramus baltymų ir 5 gramus angliavandenių. Ir teoriškai išleidau 0,86€.
    
Vakarienei jau buvo numatyta kažką kepti ant naujo griliuko, tad parduotuvėje čiupau jautienos faršo, pievagrybių ir sūrio. Ko gero nustebsite, kad iš šių ingridientų sugebėjau pasigaminti puikius ketogeninės mitybos hamburgerius!  

keto hamburgeriukai     Penki maži, vieno kąsnio burgeriukai turėjo 809 kalorijas, 60g riebalų, 62g baltymų ir 7g angliavandenių. Neskaitant to minimalaus kiekio padažiukų bei mažo agurkėlio su pomidoriuku ir salotos lapo, šis patiekalas atsiėjo nei daug nei mažai – lygiai 2€.

Apibendrinant dienelę

     Pradėjęs valgyti 14:30 paskutinį kąsnį į burną dėjau 18:30, tai kaip ir būtų nebloga perspektyva rytojaus protarpiniam badavimui, bet kaip sakoma, Dievo keliai nežinomi, tad ką ir kada ryt valgysiu taip pat nežinau (gal pamatysiu kažką super skanaus keto grupėje ir nuspręsime su Egle pasigaminti).
      Taigi apibendrinant visą dieną, nesunkiai susirinkau visą kalorijų normą – apie 2140 kcal, iš kurių riebalai sudarė 77%, baltymai – 20%, o angliavandeniai vos 3%. Kaip maitinantis instinktyviai, gana neblogai pasisekė pataikyti šiandien.
      Dažniausiu atveju vakare arba tiesiog valgant paskutinį patiekalą reikia pasiskaičiuoti kiek ko naudoti, o kadangi dabar naudojau sūrį ir jautienos faršą, jų maistines vertes jau plius minus žinau mintinai. Tai taip ir gavosi. Jei ir jūs norite pasigaminti tokių burgeriukų – čia rasite receptą. Skanaus!

 

Per trečią dieną keto mitybai išleidau 5,80€. O tai yra labai netoli trijų dienų vidurkio, kurį šiai dienai apskaičiavus gaunu – 6,00€.

 

 

Ar jums patiktų tokia rubrika? Jei taip, prašau paskatinkit mane šiai rašliavai komentaruose, nes gamintis - viena, skaičiuotis - antra, bet viską dokumentuoti - tikrai sunkus darbas. Lauksime jūsų komentarų, nuomonių bei pastebėjimų

 ketoavocado ponas

Grįžti į tinklaraštį

1 komentaras

Nuostabi rubrika! Dekui uz skiriama laika. Pati geriausia man rubrika. As irgi geriau suvalgysiu paprasta pakaitinta mesa ir sutaupyta laika zinau kur panaudosiu:) o via Dar paskaiciuota viskas, tai mokausi.

Ernesta

Rašyti komentarą