Jūratės pokyčiai su keto -50 kg svorio

Jūratės sėkmės istorija

Papasakokite, kaip atradote keto, kas jus motyvavo?

Kai man pripažino cukrinį diabetą, pradėjau internete cukrinio diabeto grupėse ieškoti informacijos, kas galėtų padėti. Tuo metu jau ir taip turėjau daug gretutinių ligų ir svėriau 130 kilogramų. Tada man pasiūlė keto, tad aš prisijungiau prie keto grupės ir pradėjau ją stebėti.

Kokie buvo pirmieji žingsniai? Kaip prasidėjo jūsų ketogeninės mitybos kelionė?

Žiūrėjau grupėje ką įkeldavo kitos moterys, ką valgydavo, ir pagal tai gamindavau sau. Stengiausi valgyti du kartus dienoje. Pirmas mėnuo buvo labai sunkus, kadangi šeimoje turiu keturis vyrus, jiems pagamindavau ir tuoj pati išeidavau iš namų, kad nežiūrėti į tą maistą. Atsimenu, buvo šlapdriba, o aš apsirengusi ėjau ir ėjau... Man per pirmą mėnesį nukrito lygiai 10 kilogramų. O kai pamačiau tokį stebuklingą rezultatą, tada man pakilo noras dirbti toliau su savim.

Kaip jums sekėsi toliau?

Stengiausi daug judėti, iki pavasario darbų nebuvo daug, tad ir malkų parnešti niekam neleisdavau, eidavau pati. Na o vasarą jau buvo lengviau, turėjau ką veikti tad maistas buvo nė motais. Tada perėjau į ilgesnį protarpinį badavimą. Dėl sveikatos neturėjau galimybės tiek sportuoti, kiek galėjau vaikščioti, tad aš tiesiog vaikščiodavau po kiekvieno valgymo. Ėjau ėjau ir ėjau. O dabar jau vyrams ir kugelį kepu ir cepelinus ir man visai nė motais, kad jie valgo. Aš  valgau savo ką pasigaminu, o dabar jau daug suvalgyti ir nepajėgiu.

Kas pasikeitė per tą laiką, kokių rezultatų jums pavyko pasiekti su keto?

Labai didelį pasikeitimą pajutau, aš dabar nebegeriu vaistų. Kadangi sirgau antro tipo diabetu turėjau gerti vaistus, o dabar man jų nereikia, aš galiu drąsiai judėti, man sąnarius mažiau skauda, ir skrandį visada anksčiau skaudėjo, o dabar tokias ligas aš pamiršus. Turėjau spaudimą labai aukštą, širdies pulsas būdavo labai smarkus, dabar man nereikia nei nuo spaudimo vaistų. O dėl širdies pulso tik kartais jei pavargstu dalį tabletėlės išgeriu. Ansčiau aš mieste gyvenau tai man buvo sunku ir iki parduotuvės nueiti, o dabar gyvenu per kilometrą nuo miesto, ir man nebėra sunku, pasiimu kuprinukę ir keliauju.

Šiai dienai esu numetusi lygiai 50 kilogramų.

Visus rūbus pardaviau arba padovanojau, nes visi dabar kaip maišai. Anksčiau nešiojau 66 dydį, o dabar nešioju 44. Net batų išmierą dabar nešioju 39, o nešiodavau 41, kojos būdavo sutinusios. Visi net juokiasi, kad numečiau svorio ir kojos sumažėjo.

Jūratė prieš ir po.

Koks būtų jūsų patarimas keto naujokui, kuris nori pokyčių, bet nesirįžta?

Norėčiau pasakyti visoms moterims kurios rįžtasi ir nepasirįžta, negi neįmanoma pasigaminti sau atskirai maistelio? Aišku, aš pati tai perkopiau ir tikrai pradžioj yra sunku, kai reikia gaminti visai šeimai, bet jeigu norit sveikai gyventi ir būti sveika, rekomenduoju visoms. Todėl linkiu visoms sėkmės ir tikrai, žinokite, verta.

Dėkojame, Jūrate, už pasidalinimą savo patirtimi.

Grįžti į tinklaraštį

1 komentaras

Ir aš noriu numesti svorio!!!

Vilija

Rašyti komentarą