Dažniausiai užduodami klausimai apie KetoAvocado mėnesio iššūkį🏆

Iššūkis

KetoAvocado iššūkis

 Kaip žinia, KetoAvocado mėnesio iššūkyje jau sudalyvavo daugiau nei šimtas dalyvių! Pasidalintas 500€ vertės prizinis fondas bei atsikratyta kelių šimtų kilogramų viršsvorio (per visus dalyvius žinoma). Skubame pranešti apie trečiąjį KetoAvocado iššūkį, kuris prasidės jau Birželio 15-ąją! 

Kiek laiko truks KetoAvocado mėnesio iššūkis?

Kaip bebūtų keista, tačiau mėnesio iššūkis truks trumpiau, nei sako pavadinimas! Tad išgyventi jį bus dar lengviau! KetoAvocado iššūkio reali trukmė 4 savaitės arba 28 dienos, pradedant pirmadieniu ir baigiant sekmadieniu ;)

Neįveiksiu 25.000 žingsnių per dieną...Ką daryti?

Tai nėra būtina sąlyga norint sėkmingai varžytis iššūkyje. Galima rinktis kitą fizinio aktyvumo įrodymo formą: video įrašą, kaip atliekate pratimus arba telefono programėlės ekrano nuotrauką, kurioje matytųsi bent 30min nepertraukiamo judėjimo

Neturiu tiek laiko, kad sportuočiau 30 minučių kiekvieną dieną.. Ką daryti?

Tai nėra būtina sąlyga norint sėkmingai varžytis iššūkyje. Galima rinktis kitą fizinio aktyvumo įrodymo formą: video įrašą, kaip atliekate pratimus arba telefono programėlės / išmaniojo laikrodžio ekrano nuotrauką, kur matytųsi jog visos dienos bėgyje įveikėte 25tūkst. žingsnių.

Kokios fizinės veiklos tinka, kad būtų užskaitytas sportas?

Jei renkatės atsiskaitymą pagal aktyvumo laiką (bent 30min), tiks bet kuri "kardio" formos treniruotė: pradedant pasivaikščiojimu gryname ore, baigiant dviračio mynimu, riedučiais bei maratonais ;)

Jei renkatės lengvesnį ir populiaresnį būdą atsiskaityti už dienos sportą - tinka bet kokie fizinės veiklos reikalaujantys pratimai. Galite kilnoti pirkinių maišus, vaikus, tūpinėti, strykčioti, daryti nuotolines-virtualias treniruotes. Tinka viskas!

Jei nusprendžiu pateikti video įrašą, kiek laiko reikia filmuoti?

Bent 10 sekundžių. Taip, kad žiūrovams būtų įmanoma patikėti, jūsų pastangomis. Taip pat galite nufilmuoti ir pagreitintai parodyti visos valandos treniruotę, bet tai nėra privaloma.

Ar tinka joga?

Jogos, bei kiti tempimo pratimai tikrai tinka fizinės veiklos atsiskaitymui, tačiau reikėtų pasistengti užfiksuoti pratimo judesį. T.y. nuotrauka ar sėdėjimas lotoso pozoje netinka.

Kokia iššūkio kaina?

Iššūkio kaina yra 25€, iš kurių 10€ yra kiekvienio nario dalis priziniame fonde, kuris bus paskirstytas geriausiai pasirodžiusiems, o 15€ administracinis mokestis.

Jei iššūkio kaina per didelė? Ar galite suteikti nuolaidą?

Iššūkyje galima dalyvauti ir nepretenduojat į prizinį fondą. Jei būtų norinčių taip save "nubausti", parašykite mums žinutę ir atsiųsime nuorodą atsiskaitymui

Ar praeito iššūkio dalyviai ir laimėtojai gali dalyvauti iššūkyje?

Taip, žinoma, be jokių apribojimų

Ar iššūkyje reikia valgyti pagal mitybos planą?

Ne, tokios taisyklės nėra. Vienintelė taisyklė susijusi su maistu - jog jis būtų keto tinkamas (turintis mažai arba dar geriau neturintis angliavandenių)

Ar galiu dalyvauti, jei neturiu svarstyklių?

Iššūkio taisyklės nereikalauja nei sverti maistą, nei sverti ar stebėti savo kūno pokyčius. Nuo to nepriklausys galimybė laimėti iššūkį.

Ar reikia skaičiuoti kalorijas?

Tikrai ne

Ar iššūkio laimėjimas priklauso nuo to, kiek kilogramų viršsvorio atsikratysime?

Ne. Iššūkio nugalėtojus lemiantis kriterijus - surinkti taškai

Iš kur gauti taškų, jei noriu laimėti iššūkį?

Visi iššūkio dalyviai vertins vieni kitus, neįpareigojančiai, nevaržomai. Vertinimai bus skaičiuojami priklausomai nuo to kiek "like/patiktukų" bus surinkusi kiekvieno dalyvio "dienos ataskaita".

Kaip išvengti šališkumo vertinant?

Pirmas tris savaites atsiskaitymas už kiekvieną dieną vyks anonimiškai, įkeliant nuotraukas į tam tikrą duomenų bazę. Tada visos nuotraukos bus patalpinamos į foto albumą grupėje KetoAvocado vardu.

Pirmojo iššūkio patirtis rodo, jog privatumas neturėtų būti problema, nes iššūkio dalyviai labai greitai tampa draugišku kolektyvu. 

Ar bus duodami rekomendaciniai receptai?

Galima naudoti visus keto receptus tiek iš KetoAvocado receptų blogo, tiek iš Keto mityba facebook grupės. Taip pat nieks nedraudžia skolintis idėjas iš kitų iššūkio dalyvių. 

Jei pamiršau nufotografuoti suvalgytą maistą?

Nepriklausomai nuo to, dėl kokių aplinkybių nepateikiate nuotraukos, ar pateikiate seną(pasikartojančią) nuotrauką gręsia pašalinimas iš iššūkio

Kokios yra svarbiausios taisyklės norint tęsti iššūkį sėkmingai?

Fotografuoti kiekvieną patiekalą kurį valgote, pasirinktu būdu įrodyti, kad per dieną darėte bent minimalią fizinę veiklą ir pristatyti šiuos "įrodymus" iki vėlyvo vakaro.

Ar būna išimčių dėl taisyklių?

Tikrai taip, pirmasis iššūkis taip pat nepraėjo be išlygų. Kartais aplinkybės būna visiškai ne mūsų pusėje (gyvenimo situacijos, technologijos ir pan..). Iškilus extra situacijoms, dėl kurių nepavyko "atsiskaityti su įrodymais", visada galima prašyti bendražygių atleidimo. Daugumai pritarus dėl vienkartinių taisyklių neįvykdymo gali būti taikomos išimtis.

Kokia nauda iš to iššūkio?

Priklauso nuo to, koks jūsų tikslas ir charakterio būdas.
Pirmojo iššūkio dalyvių įvardinama didžiausia nauda - išsiugdyti teigiami įpročiai ir praktiškai suprasta kiek ir kokio maisto reikia valgyti norint sėkmingai lieknėti.

Tiems, kas motyvuoti prizų - pirmoms trims vietoms prizai keto prekėmis bei žinoma laimėtojo trofėjus

Tiems, kas nori atsikratyti svorio - bent 2-3kg garantuojame! O jei pasiseks bus ir 7-8 (kaip rodo iššūkio patirtis)

Ar galima pavedimą atlikti šiek tiek vėliau?

Informuokite KetoAvocado komandą jei susiduriate su tokia situacija, kad negalite atlikti pavedimo iki pirmadienio. Tokiu atveju suteiksime trijų dienų pratęsimą atsiskaitymo laikotarpiui. 

Kada pradedam?

Jau ateinantį pirmadienį, gegužės 11!

Jei turite daugiau klausimų, prašome, užduokite juos komentaruose ;)

 

KetoAvocado mėnesio iššūkisSenesnis įrašas Naujesnis įrašas


  • KetoAvocado“ platformoje „

    Sveiki,
    Reikia valgyti tiesiog keto tinkamą maistą ;) jokių reikalavimų daugiau nėra ;)

  • Agne“ platformoje „

    Sveiki, kaip viskas bus su maistu , ar bus koks dienos meniu ?


Rašyti komentarą