Editos sėkmės istorija🔥

 

Sveiki, esu Edita Kucharskiene ir papasakosiu jums savo istoriją

Editos sėkmės istorija

Kada supratote, kad viršsvoris jums tapo nepatogumu bei problema?

Tapo sunkiau judėti, net sunku pasilenkti, dažnas pilvo pūtimas. Nepasitikėjimas savimi, kaltinimas jog esi stora ir kažką suvalgei.

Kokie buvo pirmieji žingsniai siekiant atsikratyti viršsvorio? Ar iš karto pradėjot keto mitybą, ar buvo ir nesėkmingų bandymų?

Pradėjau iškarto, kaip pasidomėjau ir sulig diena - nebuvo jokių rytoj.

Gal galite trumpai papasakoti apie ankstesnius bandymus sulieknėti? Su kokiomis problemomis bei nepatogumais susidūrėte?

Editos sekmes istorija keto mitybaMan yra 35 metai. Nuo pat vaikystės turėjau viršsvorį, būdavau stambiausia iš draugų ir klasėje, sulaukdavau kartais ir patyčių. Pirmos dietos laikytis pradėjau gal būdama 14-15 metų. Svoris nukrisdavo ir vėl priaugdavau. Būdama 17-os metų svėriau virš 80kg, suėjus aštuoniolikai - 63-65kg. Dar po metų susilaukiau dukters, po gimdymo svėriau 96kg.
Laikantis mažo kaloringumo dietos, vėl pavyko numesti iki 65kg. 23-ų metų susilaukiau antrojo vaiko, po gimdymo vėl priaugau svorio ir jau svėriau 103kg.

Visus tuos 20 metų kankinausi su įvairiomis dietomis, papildais ir tabletėmis. Svoris nukrenta, bet po poros mėnesių taip atsibosta tos žolės, sausa vištiena, pastovus alkis ir galvojimas apie maistą. Suvalgai virta kiaušinį, ir jau galvoji kada gi praeis tos 2 valandos ir bus užkandukas, o paskui kokia virta mėsa. Viskas pabosdavo, bet kadangi svoris nukrisdavo, tai tenkindavausi tom trumpalaikėm dietom.. O vėliau vėl prasidėdavo rijimas.. taip atidėliojant vėl stoti į režimą.. rytoj.. nuo pirmadienio...

Kai svoris pasiekė 115kg, apėmė depresija. Jaučiausi prastai, tiek psichologiškai, tiek fiziškai: pastovus pilvo pūtimas, galvos skausmas, rūgšties kilimas, sunkus miegas ir daug kt. Netikėtai internete pamačiau informaciją apie keto mityba. Susidomėjau. Nors iš pradžių pamaniau jog ir nesąmonė, nes "kaip galima valgyti riebalus ir liekneti?", smalsumo vedina, suprasdama, kad neturiu ko prarasti, pasiryžau pabandyti.

Editos sekmes istorija keto mitybaPerskaičiau viską ką galėjau rasti internete ir startavau 2019.11.04. Tuometinis svoris buvo 115kg. Svarstyklių parodymams pradėjus smarkiai kristi, susidominau keto mityba dar labiau. Ši mityba man labai tinka, nes mėgstu sočiai ir skaniai pavalgyti. Galiu drąsiai sakyti, kad tai tapo mano gyvenimo būdu.

Kaip ketogeninė mityba atsirado jūsų akiratyje?

Atsikėliau, pasakiau viskas, nebevalgysiu visai nieko. Ir naršydama internete pamačiau informacija apie ketogeninę mityba. Pirma šovusi mintis - nesąmonė, o antroji - jog neturiu ko prarast - buvo mano sėkmės priežastis.

Kokie buvo Jūsų pirmieji žingsniai keto-kelionėje? Skaitėte, domėjotės ar puolėte stačia galva? Naudojotės pagalba ar bandėte viską išsiaiškinti savarankiškai?

Paskaitinėjau internete ir iškart stačia galva pradėjau. Kadangi supratau, kad šis mitybos modelis skiriasi nuo įprastų dietų, nusprendžiau kasdien gilinti žinias. Taip užsitikrinau, gerą savijautą ir jaučiausi užtikrinta tuo ką darau. 

Kokie šiuo metu yra jūsų pasiekimai, rezultatai kuriais galite pasigirti?

Šiuo metu esu atsikračiusi 22 kilogramų!

Kokie buvo didžiausi iššūkiai laikantis šios mitybos? Ar šiuos sunkumus galite prilyginti problemoms kylančioms laikantis kitų dietų?

Nesusidūriau su jokiomis didelėmis problemomis. Pradžioje, patyriau lengvą keto gripą, bet tai nesutrukdė man tęsti kelionės.

Koks būtų Jūsų patarimas keto naujokui, kuris nori pokyčių bet nedrįsta?

Nori sulieknėti ir skaniai pavalgyti, bei jaustis žvaliai ir energingai? Rinkis Keto ❤

DĖKUI UŽ ATSAKYMUS – SEKMĖS JUMS TOLIMESNĖJE KELIONĖJE SVEIKATINGUMO KELIU.

Jei norite pasidalinti savo sėkmės istorija ir įkvėpti kitus pokyčiams - kviečiame užpildyti anketą, kurią rasite čia.

 

Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą