KetoAvocado draugų ratas plečiasi - pristatome LIVIN🍃

paslaugos

Naujausias KetoAvocado draugas - sveikų produktų parduotuvė LIVIN

     Kadangi KetoAvocado rūpinasi ketogeninės mitybos bendruomene Lietuvoje, norėdami sudaryti kuo geresnes sąlygas įsigyti keto dietai tinkančių produktų, plečiame draugų tinklą. Išbandėme tikrai nemažai šios parduotuvės asortimente esančių prekių, kurios tinka visiems norintiems sulieknėti ar tiesiog ribojantiems angliavandenius. Likome sužavėti!

livin prekes tinkancios keto mitybai

Kas tas LIVIN?

     Tai parduotuvių tinklas, kuriame galėsite išsirinkti tik aukščiausios kokybės prekes. Nepriklausomai nuo to, ar laikotės mažai angliavandenių turinčios dietos ar ketogeninės mitybos, garantuojame, kad čia rasite sau tinkančių ir patinkančių prekių. LIVINprekiauja ne tik aukštos kokybės natūraliais ir ekologiškais maisto produktais, bet ir natūralia bei ekologiška kosmetika bei švaros prekėmis. 

LIVIN tikslas

     LIVIN tikslas yra pasiūlyti produktus, kurie ne tik pasotintų, bet ir džiugintų, čia rasite prekes, kurios savo skoniais, poskoniais ir kvapais išsiskiria iš kitų. KetoAvocado komanda išragavo nemažą krepšelį ketogeninei dietai tinkančių prekių ir galime garantuoti, jog tokių alyvuogių, jų aliejaus ar moliūgų sėklų neteko ragauti prieš tai! 

Kuo ypatingi LIVIN produktai?

     Absoliuti dauguma LIVIN siūlomų maisto produktų yra sertifikuoti ekologiški, todėl  galite būti tikri, jog jie auginti nenaudojant pesticidų, augimo hormonų, sintetinių trąšų. Taip pat čia nerasite GMO produktų, sudėtyje nebus tokių priedų kaip natrio glutamatas, sintetiniai dažikliai ir kvapikliai.

Platus pasirinkimas

     LIVIN parduotuves galite rasti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose. Užėję galite paragauti, pasmalsauti, įsigyti prekių sau ir savo šeimai kasdieniam vartojimui bei šventėms. O tiems, kas mėgsta apsipirkinėti internetu, LIVIN siūlo dar patogesnį prekių pasirinkimą. Visas keto tinkamas prekes (o jų net 300!) galite rasti čia. Nuo kokosų aliejaus iki jūros dumblių traškučių, nuo alyvuogių aliejaus iki juodųjų sezamų sėklų. Jei kažko nerandate, susisiekite su mumis ir bandysime patenkinti visus jūsų poreikius!

Daugiau apie LIVIN galite sužinoti jų Facebook ir Instagram paskyrose, taip pat galite sekti YouTube bei skaityti straipsnius bloge.

O kokia nauda KetoAvocado sekėjams ir draugams?

LIVIN reguliariai pasiūlys konkursų, ypatingų akcijų bei nuolaidos kodų. Sekite KetoAvocado naujienas ir tikrai jus nustebinsime 🥑

Livin logotipasKetoAvocado logotipas

 Senesnis įrašas Naujesnis įrašas


Rašyti komentarą