Aistės sėkmės istorija 🔥

TRUMPAI PRISISTATYKITE

Aistė, 41 metų, visą gyvenimą valgiau sveiką maistą, ilgą laiką buvau vegetarė (12 metų), niekad nepagalvojau, kad mano mityba gali būti taip kardinaliai netinkama.

KADA SUPRATOTE, KAD VIRŠSVORIS JUMS TAPO NEPATOGUMU BEI PROBLEMA?

Kai prieš porą metų svarstyklių skaičiuojami kg priartėjo prie 90 ir pasidarė sunku vaikščioti, pradėjo tinti kojos ir skaudėti plaštakas.

KOKIE BUVO PIRMIEJI ŽINGSNIAI SIEKIANT ATSIKRATYTI VIRŠSVORIO? AR IŠ KARTO PRADĖJOT KETO MITYBĄ, AR BUVO IR NESĖKMINGŲ BANDYMŲ?

Bandžiau anksčiau Ducano dietą, kaip minėjau, ilgą laiką buvau vegetarė ir apie pusmetį Raw vegan, tačiau svoriui tai įtakos neturėjo.

GAL GALITE TRUMPAI PAPASAKOTI APIE ANKSTESNIUS BANDYMUS SULIEKĖTI? SU KOKIOMIS PROBLEMOMIS BEI NEPATOGUMAIS SUSIDŪRĖTE?

Kalorijų ribojimo dietos man netiko visiškai, vegetariška ar veganiška mityba nedarė jokios įtakos svoriui (tiksliau jis kilo), Dukano dieta stipriai kirto per inkstus ir mečiau ją po mėnesio.

KAIP KETOGENINĖ MITYBA ATSIRADO JŪSŲ AKIRATYJE?

Keto mityba domėtis pradėjau išgirdus Dave Asprey podkastą apie bulettproof dietą.

KOKIE BUVO JŪSŲ PIRMIEJI ŽINGSNIAI KETO-KELIONĖJE? SKAITĖTE, DOMĖJOTĖS AR PUOLĖTE STAČIA GALVA? NAUDOJOTĖS PAGALBA AR BANDĖTE VISKĄ IŠSIAIŠKINTI SAVARANKIŠKAI?

Perskaičiau krūvą straipsnių ir podkastų, išsiaiškinus veikimo mechanizmą pabandžiau ir po savaitės pamačius, kad puikiai veikia, taip maitinuosi jau daugiau nei 1.5 metų. Visą informaciją susiradau per įvairius podkastus, med. straipsnius ir kt.

KOKIE ŠIUO METU YRA JŪSŲ PASIEKIMAI, REZULTATAI KURIAIS GALITE PASIGIRTI?

-20kg ir stipriai sumažėjusios apimtys, puiki savijauta visą laiką, gerokai mažiau sergu ir puikūs fiziniai pajėgumai.

KOKIE BUVO DIDŽIAUSI IŠŠŪKIAI LAIKANTIS ŠIOS MITYBOS? AR ŠIUOS SUNKUMUS GALITE PRILYGINTI PROBLEMOMS KYLANČIOMS LAIKANTIS KITŲ DIETŲ?

Pirmos kelios savaitės buvo sunkios dėl pripratimo prie cukraus, o dabar visi sunkumai atsiperka puikia savijauta. Aš pripratusi prie apribojimų, nes senokai netoleruoju laktozės.

KOKS BŪTŲ JŪSŲ PATARIMAS KETO NAUJOKUI, KURIS NORI POKYČIŲ BET NEDRĮSTA?

Pabandyti savaitę atsisakyti viso pridėtiniai cukraus ir baltų miltų gaminių, pažiūrėti, kaip keičiasi savijauta. Per tą laiką paskaityti apie šios mitybos principus ir suprasti, kodėl ir kas yra tinkama šioje mityboje.

DĖKOJAME, AISTE, UŽ PASIDALINIMĄ SAVO PATIRTIMI

KetoAvocado

Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą