Ką KetoAvocado siūlo liekniems 2021 metams?

     2020-ieji metai buvo tikrai neįprasti - nuo pat metų pradžios pasaulyje siautė įvairūs kataklizmai ir negandos. Tačiau ketogeninė mityba ir toliau sėkmingai populiarėjo, nepaisant to, kad skeptikai vis dar mano, jog tai eilinė trumpalaikė dieta.

Patarimas #1

     Taigi, pirmas KetoAvocado pasiūlymas norintiems efektyviai sulieknėti šiais metais - prisijunkite prie visų šių grupių tam, kad galėtumėte matyti "su kuo valgoma" ta keto mityba. 

Patarimas #2

     Griebkite viską, ką KetoAvocado duoda nemokamai. Per pastaruosius metus parengėme gausybę nemokamo turinio, kuris jums padės suprasti ketogeninės mitybos principus. Pradėkite nuo šiame puslapyje esančio blogo. O tam, kad tikrai užtvirtintumėte naujai įgautas žinias parsisiųskite NEMOKAMĄ sąmoningos mitybos pradžiamokslį, kurį rasite čia.  

Patarimas #3

     Pradėkite veikti jau dabar! Išsirinkite iš KetoAvocado receptų katalogo jus labiausiai dominančius receptus ir išbandykite dabar pat! Pamatysite, kad keto mityba nėra eilinė dieta, o tik normali, sveika mityba, kurioje gausu labai skanių receptų!

Ką dar galime pasiūlyti?

     Na, o jeigu esate pasiruošę pasinaudoti KetoAvocado pagalba savo ketogeninėje kelionėje, turime informuoti jus apie šiokius tokius pokyčius mitybos planų bei programų temoje:

Pasiūlymas #1

     Individualus ketogeninės mitybos planas vis dar perkamiausias KetoAvocado produktas. Norėdami patenkinti visų keto mityba besidominčiųjų poreikius šiais metais truputį pakeitėme plano formatą. Iki šiol siūlėme įsigyti mėnesio planą, kurį sudaro 17 unikalių dienų (asmeninių receptų kombinacijų), o dabar siūlome:

     Individualus KetoAvocado planas - tai personaliuota jūsų asmeninių receptų knyga, parengta taip, kad galėtumėte nesunkiai pasiekti savo tikslus. Plane atsižvelgiama į visus jūsų maisto pasirinkimus, pradedant valgymų skaičiumi ir baigiant (ne)mėgstamais maisto produktais. Jei norite pamatyti kaip atrodo plane esantys receptai, tai galite NEMOKAMAI padaryti čia.

Pasiūlymas #2

     Jei jau susipažinote su pagrindiniais ketogeninės mitybos principais, kviečiame įsigyti 21 dienos progresyvią lieknėjimo programą, kuri ne tik užtirtins jūsų žinias, bet ir padės praktiškai suprasti ketogeninės mitybos prasmę. Tai yra universali programa, kurioje, kitaip nei plane, nurodyti minimalūs maisto kiekiai, kuriuos reikėtų suvalgyti kasdien. Tokiu būdu jums paliekama laisvė receptus rinktis savarankiškai ir vadovautis savo organizmo siunčiamais alkio ir sotumo signalais. Šioje programoje taip pat rasite:

  • Kasdienes maisto rekomendacijas
  • Kasdienes fizinio aktyvomo rekomendacijas
  • Kasdienes protarpinio badavimo rekomendacijas
  • Šiek tiek teorijos, šiek tiek motyvacijos ir šiek tiek kontrolės

     Dėl milžiniško susidomėjimo šia programa artimiausiu metu planuojame pristatyti daugiau variantų, kuriuos galėtumėte pasirinkti pagal savo patirtį keto mityboje bei išsikeltus tikslus. 21 diena - idealus terminas naujiems įpročiams susiformuoti, tad jei dar dvejojate ar keto mityba tikrai jums, galite išbandyti šią programą jau dabar. 

     O jei norite pamatyti kaip ši programa atrodo, NEMOKAMĄ bandomąją programos versiją galite užsisakyti paspaudę čia.

Pasiūlymas #3

     Jei pirmieji du pasiūlymai nesudomino, o keto mityba vis dar kelia jums nemažai klausimų - nedvejokite ir susisiekite su KetoAvocado. Galime pasikalbėti iki 45min telefonu ar kitais komunikacijos kanalais jei įsigysite šią konsultaciją. Na, o jei daug klausimų neturite, rašykite el.paštu info@ketoavocado.lt ir padėsime kuo galėdami.

Sėkmės keto kelionėje ir iki pasimatymo tiesioginėse KetoAvocado transliacijose!

Marius KetoAvocado

KetoAvocado logo

 Senesnis įrašas Naujesnis įrašas


  • Gintare“ platformoje „

    Noriu sulekneti

  • Irena“ platformoje „

    Kaip atsisiusti..neiseina apmoketi kadangi pas mane gryni pinigeliai


Rašyti komentarą